czterej pancerni i pies

"Czterej pancerni i pies". Pogrzeb Franciszka Pieczki. Znana jest data i szczegóły pożegnania wybitnego aktora

Franciszek Pieczka jeszcze za życia był ikoną i wzorem dla wielu aktorów młodszego pokolenia. Cechował się wielką charyzmą i niezwykle ujmującą osobowością. Informacje o jego śmierci były dla wielu druzgocące. Rodzina i bliscy Franciszka Pieczki podali datę i szczegóły pogrzebu niezapomnianego Gustlika z serialu "Czterej pancerni i pies".

27.09.2022Czterej pancerni i pies

Maciej Musiał wspomina Franciszka Pieczkę. Pokazał wzruszający list, który otrzymał przed laty od cenionego aktora

Śmierć Franciszka Pieczki zasmuciła niemalże wszystkich, którzy tego życzliwego i wspaniałego aktora znali. Wielu znanych aktorów żegnało go w mediach społecznościowych. Jedną z tych osób jest Maciej Musiał, który grał z Franciszkiem Pieczką w serialu "Ranczo" oraz w "Hotel pod żyrafą i nosorożcem". Pokazał list od Pieczki, który przechowuje od lat.

26.09.20221899

"Ranczo". Franciszek Pieczka na starych zdjęciach. Rodzina nie pozwalała mu skapcanieć! Tak się zmieniał serialowy Gustlik

Franciszek Pieczka już za życia stał się legendą. Wielki, wybitny, genialny - żadne z tych słów nie jest na wyrost, gdy przychodzi do przedstawienia serialowego Gustlika, bohatera z "Czterej pancerni i pies" czy też kochanego Stacha Japycza z serialu "Ranczo". Jak się zmieniał w ciągu swojej niemal 70-letniej kariery zawodowej Franciszek Pieczka?

23.09.2022Czterej pancerni i pies

"Czterej pancerni i pies". Włodzimierz Press ma 83 lata i zachwyca formą! Widzowie pokochali go za rolę Grigorija Saakaszwilego! Jak się zmienił?

Włodzimierz Press to już prawdziwa legenda aktorstwa. Ogromną popularność zdobył dzięki roli w serialu "Czterej pancerni i pies". Choć później rzadko pojawiał się na naszych ekranach, w ubiegłym roku powrócił w nowym filmie! Dzisiaj aktor ma 83 lata i zachwyca formą! Zobaczcie, jak zmienił się Włodzimierz Press.

03.08.2022Czterej pancerni i pies

"Czterej pancerni i pies". Dramatyczne wyznanie żony zmarłego Wiesława Gołasa. "Trudno jest mi nawet rozmawiać o tym"

Maria Krawczyk-Gołas, żona zmarłego przed rokiem legendarnego aktora Wiesława Gołasa wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego. Wdowa po artyście regularnie odwiedza cmentarz Powązkowski i dba o ich wspólny grób. Teraz Pani Maria postanowiła wyznać, jak się czuje kilka miesięcy po jego odejściu. Jej słowa chwytają za serce.

03.06.2022Czterej pancerni i pies

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×