"Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". Seriale Netflixa podobne do hitu „Dahmer”. W jednym z nich Fabien Frankiel z "Rodu Smoka”

"Dahmer -Potwór: Historia Jeffreya Dahmera” to serial Netfliksa, który obwieszczono hitem tuż po premierze. "Dahmer" stał się najpopularniejszym nowym serialem Netflix 2022 roku. Sprawdź, jakie tytuły platformy są podobne do serialu bijącego rekordy popularności.

Multimedia

Brutalna historia ściągnęła przed ekrany tłumy

Jeffrey Dahmer to jeden z najbardziej znanych amerykańskich seryjnych morderców. Jego historia podbiła Netflixa. Dahmer w brutalny i drastyczny sposób pozbawił życia siedemnastu mężczyzn. Nastoletnie i młode ofiary były przez mężczyznę odurzane, torturowane, i... zjadane. Historia ta wstrząsnęła całym światem, a widzowie chętnie poznają życiorys seryjnego mordercy.

Lepszą oglądalnością w historii Netfliksa mogły szczycić się tylko:

  • "Squid Game",
  • Czwarty sezon "Stranger Things",
  • "All of Us Are Dead",
  • Drugi sezon "Bridgertonów".

Seriale o seryjnych mordercach na Netfliksie

Jeśli również jesteś fanem "Dahmer -Potwór: Historia Jeffreya Dahmera”, inne seriale o seryjnych mordercach również powinny zwrócić twoją uwagę. Często są oparte na faktach i opowiadają prawdziwe historie o przerażających czynach i osobowościach.

W naszym zestawieniu znalazł się miedzy innymi "Wąż”. Serial dramatyczny, w którym okrutny Charles Sobhraj wraz ze swoja partnerką zabija niewinnych turystów, przemierzających Azję Południową. W serialu gra między innymi Fabien Frankiel z "Rodu smoka”..

Sprawdź, co jeszcze warto oglądać na Netflix: %%GALERIA

Inspirowany prawdziwą historią serial podbija listy popularności Netflixa. Kim był prawdziwy Dahmer?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×