daleko od noszy

Paweł Wawrzecki przeżył niejedną rodzinną tragedię. Mimo śmierci żony i nieuleczalnej choroby córki się nie załamał. Taki ojciec to skarb!

Paweł Wawrzecki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów ostatnich dekad. Ogólnopolską sławę przyniosła mu rola Wiesława Gabriela w serialu „Złotopolscy”. Okazuje się jednak, że życie aktora wcale nie było usłane różami i podczas swojej kariery musiał się mierzyć z niejednym życiowym dramatem. Jak przez te wszystkie lata zmienił się Paweł Wawrzecki?

21.01.2023Kowalscy kontra Kowalscy

Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Suchora - dzieliło ich ponad trzydzieści lat, połączyła wielka miłość. Aktorka nadal nie radzi sobie ze stratą ukochanego

Przy młodej żonie ustatkował się i wyraźnie odmłodził. Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Suchora tworzyli udany duet nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym. Łączyło ich wielkie uczucie, które, w lutym 2021 roku, przerwała śmierć aktora. Teraz wdowa po nim wspomina, kto pomógł jej w trudnych chwilach po stracie ukochanego.

18.12.2022Daleko od noszy

Tak dziś wyglądają bohaterowie „Daleko od noszy”. Ich postacie bawiły miliony widzów!

Blisko 20 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek słynnej polskiej komedii „Daleko od noszy”. Ten serial niemal z miejsca podbił serca widzów! Przez wiele lat widzowie chętnie śledzili zabawne perypetie personelu feralnego szpitala miejskiego. Jak dziś wyglądają aktorzy, którzy kilkanaście lat temu bawili miliony? Niektórzy nic, a nic się nie zmienili. Zobaczcie zdjęcia!

23.11.2022Daleko od noszy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×