dancing with the stars

„Taniec z gwiazdami”. Doda wystąpi w kolejnej edycji „Dancing with the Stars”? Iwona Pavlović nie kryje swojego zachwytu nad piosenkarką! „Mogłaby nas zadziwić"

Choć 13. edycja „Dancing with the Stars” ledwo co się skończyła, to nie brakuje już domysłów na temat tego, jakie gwiazdy mogłyby się pojawić w kolejnej odsłonie tanecznego show. Okazuje się, że Iwona Pavlović, która od początku istnienia polskiej wersji programu ocenia taneczne popisy gwiazd, marzy o tym, aby w końcu móc zobaczyć na parkiecie Dodę! Czy jej marzenie niedługo się spełni?

07.11.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski pogodził się z Iwoną Pavlović? Były kwiaty i pojawiła się propozycja wspólnego wyjścia na kawę. "Lepiej późno niż wcale"

W ostatnich tygodniach stosunki między Krzysztofem Rutkowskim, a Iwoną Pavlović były wyjątkowo napięte. Wygląda jednak na to, że w relacjach jurorki i uczestnika ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" doszło do przełomu. Słynny detektyw wręczył "Czarnej mambie" bukiet kwiatów. Pojawiła się nawet propozycja wspólnego wyjścia na kawę. Czy ich konflikt należy już do przeszłości?

03.11.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Te momenty wywołały największe oburzenie wśród widzów! Obecna edycja programu nie razu wzbudzała skrajne emocje

Finał trzynastej edycji "Tańca z gwiazdami" jest coraz bliżej. W tanecznej rywalizacji o kryształową kulę pozostały już tylko trzy pary. Trzeba przyznać, że aktualne odsłona programu od samego początku dostarcza widzom wiele emocji. Które momenty wywołały wśród nich największe oburzenie? Z czym nie mogli się pogodzić? Co się im nie podobało?

20.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Ci uczestnicy byli zaprzeczeniem idei programu. Krewni, niszowi sportowcy, influencerzy i inni. To były gwiazdy? Mało kto o nich słyszał, nim pojawili się w programie

Od lat, jednym z najczęściej pojawiających się zarzutów pod adresem "Tańca z gwiazdami" jest fakt, że w programie, w którym w teorii powinny występować gwiazdy, tak naprawdę pojawiają się osoby kompletnie anonimowe dla szerszej opinii publicznej. Przez wszystkie 26. edycji programu przewinęły się dziesiątki, jeśli nie setki uczestników, o których większość widzów usłyszała dopiero gdy ogłoszono ich udział w programie. Zobaczcie, kto należy do grona najbardziej "anonimowych" uczestników w historii "Tańca z gwiazdami"! Czy słyszeliście o nich już wcześniej?

19.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski jest bajecznie bogaty! Ta kolekcja tylko to potwierdza

Krzysztof Rutkowski bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Uczestnik ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" znany jest ze swojego ekstrawaganckiego stylu ubierania, przyciągania uwagi, a także obnoszenia się ze swoim bogactwem. W jednym z najnowszych wywiadów słynny detektyw postanowił pochwalić się m.in. tym, ile posiada samochodów w swoim garażu. Ich liczba zwala z nóg!

16.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Andrzej Grabowski jako uczestnik kolejnej edycji programu? Aktor podjął już decyzję! [TYLKO U NAS]

Andrzej Grabowski jest jednym z jurorów programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie praktycznie od samego początku reaktywacji tanecznego show, ocenia taneczne popisy występujących w nim celebrytów. Czy popularny aktor planuje wystąpić w kolejnej edycji programu, ale jako jego uczestnik? W rozmowie z naszym serwisem, Andrzej Grabowski postanowił wydać jasną deklarację na ten temat.

13.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Najdziwniejsze kreacje w historii programu. Pszczółka Sławomir, Piotr Szwedes w spódnicy, Mariusz Węgłowski jako Shrek i nie tylko. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 26. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także na ich niekiedy wyjątkowo oryginalnych kreacjach. W naszej galerii znajdziecie zestawienie najdziwniejszych stylizacji, w jakich kiedykolwiek wystąpili uczestnicy. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?

11.10.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×