dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami". Andrzej Grabowski jako uczestnik kolejnej edycji programu? Aktor podjął już decyzję! [TYLKO U NAS]

Andrzej Grabowski jest jednym z jurorów programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie praktycznie od samego początku reaktywacji tanecznego show, ocenia taneczne popisy występujących w nim celebrytów. Czy popularny aktor planuje wystąpić w kolejnej edycji programu, ale jako jego uczestnik? W rozmowie z naszym serwisem, Andrzej Grabowski postanowił wydać jasną deklarację na ten temat.

13.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Najdziwniejsze kreacje w historii programu. Pszczółka Sławomir, Piotr Szwedes w spódnicy, Mariusz Węgłowski jako Shrek i nie tylko. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 26. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także na ich niekiedy wyjątkowo oryginalnych kreacjach. W naszej galerii znajdziecie zestawienie najdziwniejszych stylizacji, w jakich kiedykolwiek wystąpili uczestnicy. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?

11.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek w coraz gorszym stanie? Za sukcesy na parkiecie zapłacił wysoką cenę

Jacek Jelonek jest jednym z największych objawień 13. edycji "Dancing with the Stars". Wraz z partnerującym mu Michaelem Danilczukiem nieprzerwanie zdobywa najwyższe oceny jurorów, a ostatnio doczekał się pierwszej w tej edycji "czterdziestki". W jednym z najnowszych wywiadów celebryta zdradził, że poświęcenie na rzecz treningów mocno wpłynęło na jego życie poza parkietem.

13.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Tak mieszkają uczestnicy najnowszej edycji programu! Niektórzy z nich spokojnie mogliby zorganizować u siebie kolejny odcinek show!

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" budzi ogromne zainteresowanie wśród widzów, którzy żywo interesują się życiem występujących na parkiecie gwiazd. Praktycznie wszyscy uczestnicy show chętnie się dzielą za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko postępami z tanecznych treningów, ale i tym, jak mieszkają. Domy niektórych z nich przypominają prawdziwe pałace! Zobaczcie, jak się urządziły gwiazdy 13. edycji "Dancing with the Stars"!

12.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Stefano Terrazzino nie zatańczy już w programie? Tancerz będzie miał teraz nowe zajęcie

Stefano Terrazzino od lat jest uważany za jednego z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Wśród widzów spore zaskoczenie wywołał fakt, iż nie pojawił się on na parkiecie najnowszej, 13. edycji "Dancing with the stars". Czyżby miał on już nigdy więcej nie powrócić do roli tancerza w "Tańcu z gwiazdami"? Okazuje się, że Stefano Terrazzino ma teraz zupełnie nowe zajęcie!

04.09.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×