danuta martyniuk

Zenek Martyniuk mierzy się z ogromną stratą. „Jakbyśmy utracili najukochańszą córeczkę”. To będą wyjątkowo smutne święta w domu króla disco polo

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowo smutne dla Zenona i Danuty Martyniuków. Tym razem w ich domu będzie brakowało jednego członka rodziny. Jakiś czas temu zmarła ukochana suczka Danuty i Zenka. Do dziś król disco polo nie jest w stanie pogodzić się z jej stratą. „Jakbyśmy utracili najukochańszą córeczkę” – stwierdza z żalem Zenek Martyniuk.

21.12.2022Zenek

Danuta Martyniuk kiedyś i dziś. Ukochana króla disco polo przeszła kolosalną metamorfozę! Z trudem idzie ją rozpoznać na starych zdjęciach

Zenon i Danuta Martyniuk są szczęśliwym małżeństwem od przeszło trzech dekad. Od pewnego czasu media hucznie się rozpisują o niesamowitej metamorfozie, jaką w ostatnim czasie przeszła żona króla disco polo. Teraz żona Zenka ponownie zachwyca na salonach! Jak wyglądała kiedyś ukochana jednego z najpopularniejszych muzyków w Polsce? Sprawdźcie!

20.12.2022Zenek

„Pytanie na śniadanie”. Danuta Martyniuk schudła aż 17 kilogramów dzięki tej diecie! Żona Zenka Martyniuka zdradziła, co je aby utrzymać formę. „Czuję się lżej i mam większą chęć do życia”

Danuta Martyniuk w pewnym momencie swojego życia powiedziała „dość!” hejterom i internetowym złośliwościom i postanowiła radykalnie zmienić swój wygląd. W tym celu przeszła na dietę i schudła aż 17 kilogramów! W programie „Pytanie na śniadanie” ukochana króla disco polo zdradziła, jak wygląda teraz jej dieta i które nawyki żywieniowe zmieniła. To jej przepis na sukces i znacznie lepszy stan zdrowia!

28.11.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Danuta Martyniuk pokaże, co lubi gotować i jeść. Ukochaną króla disco polo poprosiła o to Joanna Kurska!

Gdy z funkcji prezesa Telewizji Polskiej został odwołany Jacek Kurski, Joanna Kurska wróciła do pracy w TVP, obejmując stanowisko producentki "Pytanie na śniadanie". W rozmowie z dziennikiem zdradziła, że zaprosiła do kuchni programu śniadaniowego Danutę Martyniuk. Żona króla disco polo niedawno zachwyciła swoją metamorfozą, prezentując fanom odchudzoną sylwetkę. W porannym paśmie zdradzi, co najczęściej ląduje na stole państwa Martyniuków.

28.09.2022Pytanie na śniadanie

"Zenek". Zenon Martyniuk wypomina wesele swojemu synowi. Nie zorganizuje mu kolejnego? „Dużo czasu nie minęło od poprzedniego"

Zenon i Danuta Martyniukowie mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Wygląda bowiem na to, że ich syn w końcu ułożył sobie życie uczuciowe. Daniel wrócił do swojej dawnej partnerki i planuje z nią wspólną przyszłość. Choć król disco polo nie kryje radości z faktu, że jego syn wychodzi pod tym względem na prostą, to jak sam twierdzi, już więcej nie wyprawi mu wesela.

04.08.2022Zenek

"Zenek". Danuta Martyniuk zdradziła sekret swojej niesamowitej metamorfozy! Wystarczyło tylko minimalnie zmienić dietę. Z czego zrezygnowała?

Wciąż nie milkną echa spektakularnej przemiany, jaką przeszła żona króla disco polo, Danuta Martyniuk. Jakiś czas temu na jednej z imprez branżowych kobieta postanowiła zaprezentować się w zupełnie nowym wydaniu, pozbawionym zbędnych kilogramów. W najnowszym wywiadzie wybranka Zenona Martyniuka zdradziła sekret swojej metamorfozy. Okazuje się, że nie pomagał jej w tym żaden specjalista.

25.07.2022Zenek

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×