Disney+ w listopadzie 2022. Premiera serialu "Willow" i David Beckham ratujący Westward Boys. Sprawdź, co jeszcze warto oglądać

W listopadzie w Disney+ pojawi się jeszcze więcej wciągających flmów, seriali i programów. Wszystko po to, aby umilić subskrybentom coraz dłuższe jesienne wieczory. Na otulonych kocem w domowym zaciszu widzów czekać będą wyjątkowe produkcje. Oto one!

Multimedia

Premiery Disney+ w listopadzie 2022. Co oglądać?

Długo wyczekiwana premiera serialu "Willow", Tim Allen w swojej kultowej roli Śniętego Mikołaja i Chris Hemsworth, który spróbuje rozwikłać tajemnicę długowieczności. Na widzów Disney+ w listopadzie czeka dużo więcej nowości:

W związku z rozpoczynającym się w listopadzie mundialem, Disney+ przygotował dla subskrybentów seriale i programy, dzięki którym będą mogli jeszcze bardziej zanurzyć się w świat sportu. Na widzów czekają m.in. nowy serial oryginalny "David Beckham: Drużyna w opałach" oraz serial dokumentalny "Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers".

Wybrane nowości Disney+ prezentujemy poniżej.

Top 5 seriali z uniwersum Marvela, które można teraz obejrzeć tylko na Disney+Zobacz więcej

"WILLOW"

SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
Premiera: 30 listopada (Premierowe odcinki co tydzień)

Nowy serial, będący sequelem przygodowego filmu fantasy „Willow” George’a Lucasa z 1988 roku. Czarodziej Nelwyn powraca po latach od uratowania cesarzowej Elory Danan, by poprowadzić grupę zuchwałych wyrzutków na niebezpieczną misję ratunkową w świecie przekraczającym granice wyobraźni. Warwick Davis powraca w „Willow” w tytułowej roli, a Jonathan Kasdan, Ron Howard, Wendy Mericle, Kathleen Kennedy i Michelle Rejwan pełnią rolę producentów wykonawczych.

"BEZ GRANIC Z CHRISEM HEMSWORTHEM"

SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
Premiera: 16 listopada (Dostępne wszystkie odcinki)

Chris Hemsworth rozpoczyna misję, by odkryć, jak żyć lepiej i dłużej. Z pomocą światowej klasy ekspertów, rodziny i przyjaciół podejmuje szereg wyzwań, dzięki którym spróbuje pokonać swoje bariery, poszerzyć granice własnych możliwości, a także przeciwdziałać chorobom wieku podeszłego. Hemsworth spróbuje odkryć również, jak możemy uwolnić nasz potencjał, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością, zdrowiem i szczęściem.

ŚNIĘTY MIKOŁAJ: SERIAL

SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
Premiera: 16 listopada (Premierowe odcinki co tydzień)

Scott Calvin zbliża się do swoich 65. urodzin i zdaje sobie sprawę, że nie może być wiecznie Mikołajem. Zauważa, że zaczyna wykonywać obowiązki Świętego coraz wolniej, ale co ważniejsze, ma rodzinę, która mogłaby czerpać wiele korzyści z życia w normalnym świecie. Szczególnie dwaj synowie, z których jeden dorastał w Lakeside w stanie Illinois, a drugi – na biegunie północnym. Mając do pomocy mnóstwo elfów, Scott postanawia znaleźć odpowiedniego następcę na stanowisku Mikołaja. W tym samym czasie próbuje również przygotować swoich najbliższych na nową przygodę, czyli życie na południe od bieguna.

PACJENT

SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
Premiera: 30 listopada (Dostępne wszystkie odcinki)

„Pacjent” to psychologiczny thriller o terapeucie Alanie Straussie (Steve Carell) więzionym przez swojego pacjenta Sama Fortnera (Domhnall Gleeson), który okazuje się seryjnym mordercą. Specjalista staje przed trudnym terapeutycznym wyzwaniem: powstrzymać mordercze zapędy pacjenta. Aby przeżyć, Alan musi dotrzeć do zaburzonego umysłu Sama i powstrzymać go przed popełnieniem kolejnego morderstwa. Jednak Sam nie chce poruszać bolesnych tematów. Będąc w potrzasku Alan odkrywa nie tylko, jak głęboko sięgają zapędy Sama, ale także jak wiele pracy musi włożyć, by naprawić rozpad własnej rodziny. W obliczu uciekającego czasu Alan desperacko walczy, by powstrzymać Sama, zanim stanie się współwinny dokonywanych przez niego morderstw lub, co gorsza, sam stanie się celem ataku.

DAVID BECKHAM: DRUŻYNA W OPAŁACH

SERIAL ORYGINALNY DISNEY+
Premiera: 9 listopada (Dostępne wszystkie odcinki)

David Beckham wraca w rodzinne strony. Dołącza do klubu Westward Boys we wschodnim Londynie, drużyny grającej w Echo Premier League, od której to zaczęła się jego przygoda z piłką. Westward nie wygrał ani jednego meczu przez cały sezon i w dodatku grozi im kolejny spadek w tabeli. Przed Beckhamem stoi spore wyzwanie. Czy uda mu się uratować drużynę?

ROZCZAROWANA

FILM ORYGINALNY DISNEY+
Premiera: 18 listopada

Od ślubu Giselle i Roberta minęło piętnaście lat i z czasem wielkie miasto straciło dla Giselle swój urok. W pogoni za bardziej baśniowym życiem powiększająca się rodzina postanawia więc zamieszkać w sennej podmiejskiej społeczności Monroeville. Niestety, nie jest to remedium, na które liczyła Giselle. Przedmieścia rządzą się własnymi prawami i mają swoją królową, Malvinę Monroe, która sprawia, że Giselle bardziej niż kiedykolwiek wcześniej czuje się nie na swoim miejscu. Rozczarowana tym, że jej „długo i szczęśliwie” ponownie się oddala, szuka pomocy w andalazyjskiej magii i przypadkowo przekształca całe miasto w krainę rodem z baśni, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość i szczęście swojej rodziny. Teraz Giselle podejmuje walkę z czasem, by odwrócić zaklęcie i odnaleźć odpowiedź na pytanie, czym naprawdę jest „długo i szczęśliwie” dla niej i dla jej bliskich.

CO JESZCZE POJAWI SIĘ W LISTOPADZIE?

  • "Zwierzogród+" (9 listopada)
  • "Zakłamanie" (16 listopada)
  • "Reboot" (2 listopada)
  • "Miki: Historia Myszki" (18 listopada)
  • "Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers" (23 listopada)
  • "Prześcignąć zbrodnię" (9 listopada)
  • "Wulkan miłości" (11 listopada)

Zdjęcia z filmowych i serialowych nowości Disney+ znajdziesz w galerii. Sprawdź, co jeszcze warto oglądać w listopadzie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×