"Doda. 12 kroków do miłości" odcinek 5. Doda rozpłakała się na kozetce, była u wróżki i zabrała przyjaciół na randkę. "Psychicznie jestem po prostu wykończona"

Za nami kolejny odcinek programu "Doda. 12 kroków do miłości". Wokalistka poszła na dwie kolejne randki, ale na jednej, i na drugiej, pojawiło się to, co kolokwialnie nazywamy "wielką czerwoną flagą". Wokalistka była również u wróżki, która jej nieco rozjaśniła zagadki losu. Co wydarzyło się w 5. odcinku "Doda. 12 kroków do miłości"?

Multimedia

"Doda. 12 kroków do miłości” - co się wydarzyło w 5. odcinku?

W piątej odsłonie psychologicznego eksperymentu "Doda. 12 kroków do miłości" piosenkarka udała się na dziewiątą i dziesiątą randkę. Pierwszym absztyfikantem był Jarek, który zabrał Dodę na randkę na tyle udaną, że wokalistka zapomniała, że wokół przyglądają jej się kamery! Mężczyzna okazał się być biznesmenem, który, aby wypocząć, ucieka na Warmię i Mazury. Tam też zabrał wokalistkę na spotkanie.

Byłam zadowolona, miejsce było piękne - przyznała.

Ilona spełniła swoje marzenie! Nowe auto odzwierciedla jej pasję!Zobacz więcej

Wokalistka nie kryła, że klimat zgoła odmienny od warszawskiego, dobrze jej służył. - Chciałabym mieszkać gdzie indziej - przyznała. - Żałowałam, że nie mogłam skorzystać ze wszystkich atrakcji - powiedziała w rozmowie z psychologiem Leszkiem Mellibrudą. Para porozumiała się w temacie alkoholu, którego wokalistka praktycznie nie spożywa. Mężczyzna przyznał, że on również stara się go możliwie jak najbardziej ograniczyć, gdyż nie sprzyja ani odnoszeniu sukcesów, ani rozwojowi osobistemu. Ujął ją również umiejętnością gry na pianinie!

Pierwszy chłopak, przy którym poczułam się tak, jakby nie było kamer - przyznała. - Męskie zainteresowanie kobietą - oceniła.

Mężczyzna ujął ją do tego stopnia, że zgodziła się dla niego złamać założenia z dietetykiem! Jednakże, jego przeszłość sprawiła, że wokalistka była dość zachowawcza. Nie powinno to nikogo dziwić - Doda ma na koncie problemy z prawem, których genezą byli mężczyźni. - Psychicznie jestem po prostu wykończona. Nie mam nikogo, kto mógłby mi pomóc, jestem sama, rodziców nie będę tym obciążać. Starsi ludzie, 75-letni. Tylko dzwonię do mamy i mówię: wjechała mi policja, pewnie mnie zatrzymają, nie denerwuj się, nie będę miała telefonu przez następne 24 godziny, bo pewnie mi zabiorą - mówiła w rozmowie z psychologiem.

Elegant po przejściach i książę na koniu. Czy któryś z nich zdobył serce Dody?Zobacz więcej

Zanim Doda wybrała się na drugą randkę, odwiedziła wróżkę. Ta miała dla niej kilka ciężkich pytań! - Albo będzie to "hurra!", albo się przestraszysz - skwitowała kobieta patrząc na karty Tarota, które wróżka jej wyłożyła. - Nie uciekaj. To jest trochę dziecięcy unik - dodała.

Druga randka Dody była... anglojęzyczna! Odbyła się nad rzeką, a absztyfikantem był Michael. Wokalistka miała przed spotkaniem szereg wątpliwości i dręczyły ją negatywne myśli. Dla otuchy zabrała więc przyjaciół, których obecność niezbyt skrępowała kandydata do jej serca. Ujął ją faktem, że kompletnie nie zwracał uwagi na fakt, że Doda jest w Polsce popularna. Niestety - ilość spożywanego dziennie alkoholu była dla Dody czymś, nad czym nie mogła przejść do porządku dziennego.

Ja w swoim życiu zaszyłam dwóch facetów - wyznała Doda w rozmowie z psychologiem.

Przy okazji ostatniej randki w odcinku Doda poruszyła temat cielesności i dotyku. Jak wyznała - nie znosi być dotykana przez obcych, ale sprawa wygląda zgoła inaczej, gdy dotyka ją ktoś, kogo szczerze kocha. Wyznała również, że nie panuje nad próbą dominacji innych ludzi. - Zastosuj zasadę pięciu sekund - podpowiedział wokalistce psycholog. - Zanim coś powiesz, zrobisz, daj komuś pięć sekund i zobacz, co z tym zrobi - wyjaśnił. Doda stwierdziła, że to dobry pomysł i spróbuje ją zastosować.

Zobacz galerię

Tak mieszka Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz. Prywatna sala baletowa robi wrażenie!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Babs (gość)

  Facet z Kalifornii fajny ale bardziej alkoholem martwiła bym się dopalaczami tam wszyscy ćpają.snrud dosłownie wszędzie .

  04.10.2022 16:03
 • Tomek (gość)

  Szkoda że mnie poznałaś ale ty ludzi jako budowlańców nie uważasz a ja pokazał bym Ci co to miłość

  04.10.2022 15:50
 • Ryszard (gość)

  Doda jesteś piękna i cudowna zakochać się w tobie miłość jest piękna codowna trafisz na tego co cię będzie Kochał sercem i duszą jesteś tego warta choć chciałbym z tobą zjeść kolację przy świecach i patszec na ciebie poczekam miłego dnia życzę moja droga

  04.10.2022 08:14
 • Ana (gość)

  Jak można takie głupoty kręcić i to oglądać.

  02.10.2022 21:03
 • Zibi (gość)

  Ja też chcę być w programie i szukać sobie kobitki ale nie tak udziwnionej jak Doda. Jak ona się wita skoro nie lubi dotyku. Kobitka z innej planety chyba?

  01.10.2022 21:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×