"Dziedzictwo". Fani tureckich seriali będą niepocieszeni. Nowy serial spadł z ramówki Telewizji Polskiej!

W czwartek 20 października br. miał na antenie Telewizji Polskiej debiutować nowy turecki serial: "Dziedzictwo". Tak się jednak nie stanie, dowiadujemy się w TVP. Wygląda na to, że na produkcję, która w Turcji odniosła spory sukces i zgromadziła liczne grono fanów, polscy widzowie będą musieli poczekać. Wiadomo, kiedy telenowela znad Bosforu zadebiutuje w polskiej telewizji?

Multimedia

"Emanet" spada z ramówki. Fani tureckich seriali będą zawiedzeni

Na antenie Telewizji Polskiej w październiku miał się pojawić nowy serial znad Bosforu - "Emanet". Serial, który w Polsce miał się pojawić pod tytułem "Dziedzictwo" w Turcji miał premierę w 2020 r. Przedstawia poruszającą historię o miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena.

Dlaczego warto oglądać serial "Emanet"? Poznaj opinie widzów! Zobacz więcej

W obsadzie tureckiego serialu fani występują: Halil Ibrahim Ceyhan (jako serialowy Yaman) oraz Sıla Türkoğlu (jako Seher). Oprócz nich w "Emanet" zagrali również:

  • Berat Rüzgar Özkan - Yusuf Kirimli,
  • Melih Ozkaya - Ali,
  • Ömer Gecü - Cenger,
  • Oguz Yagci - Nedim,
  • Adnan Mehmet Ali Aslan - Ibrahim,
  • Zeynep Naz Eyüboglu - Neslihan,
  • Binnaz Ekren - Adalet,
  • i inni.

Serial miał debiutować 20 października 2022 r. na antenie telewizyjnej "Jedynki" o godzinie 14:00 i miał być pokazywany od poniedziałku do piątku, o tej samej porze. Tak się jednak nie stanie. Jak dowiadujemy się u źródła, nowa produkcja "spadła" z ramówki, a na antenie emitowane będą kolejne odcinki serialu "Wspaniałe stulecie".

Kiedy serial "Dziedzictwo" zadebiutuje w Polsce?

Jak dowiadujemy się u źródła, tj. osób sprawujących pieczę nad programem na poszczególnych kanałach Telewizji Polskiej, na serial "Emanet" przyjdzie nam poczekać. Obecnie startuje 3. sezon serialu "Wspaniałe stulecie", zaś TVP zamierza również wyemitować cały 4. sezon. Miejsce na serial "Dziedzictwo" pojawi się więc dopiero w kolejnym roku.

Sensacyjne doniesienia z planu tureckiego hitu. Rzuciła rolę i odeszła z produkcji! Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpił "Miłość i przeznaczenie". Przypominamy, że tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa".

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ona (gość)

    Jestem zawiedziona dlaczego nie ma filmu tureckiego dziedzictwo tak długo czekałam na ten film trzymam kciuki dajcie więcej filmu tureckiego.eep

    10.01.2023 14:19
  • Ona (gość)

    Wspaniałe Stulecie super film

    24.10.2022 08:17
  • Aisza (gość)

    SUPER!!!! Cieszę się że Wspaniałe stulecie będzie grane do ostatniego sezonu. Dziękuję!!!

    24.10.2022 07:42
  • Justyna (gość)

    Jestem zawiedziona. Długo czekałam na serial Emanet, a teraz będą emitować te nudy "wspaniałego"stulecia.

    22.10.2022 14:14
  • Piotr (gość)

    Powinni po 4 sezonie jeszcze puścić Sułtankę Kösem - gra ją przeurocza Nurgul Lesilcay, znana ze wspaniałego serialu Rozdarte Serca które właśnie zostały bestialsko przerwane po pierwszym sezonie, a były jeszcze dwa sezony. Był to chyba moment tzw. zmiany władzy z PO na PiS i chyba to niestety wpłynęło na tą złą decyzję

    22.10.2022 13:46
  • Marta (gość)

    100 procent racji masz Marvel

    22.10.2022 10:51
  • Marvel (gość)

    Jestem rozczarowany!!! Anulować emisję tak pięknego serialu przepełnionego wyjątkowymi scenami w połączeniu z uroczą muzyką i ze wspaniale grającymi głównymi aktorami ale też i aktorami drugoplanowymi dostarczających dużą dawkę rozmaitych emocji i niezapomnianych wrażeń! Serialu ukazującego jak może powstać piękna miłość pomiędzy dwojgiem dorosłych osób pomimo zawirowań i przewrotności losu, którzy mimo tego wszystkiego dążą do jednego celu jakim jest wspólne dobro dziecka pozbawionego rodziców! Serialu który pokazuje jak pokonać traumę z dzieciństwa i jak przetrwać w trudnych warunkach i jak szanować drugiego człowieka przez głoszone mądre słowa Arifa!!!

    Serial "Wspaniałe stulecie" w tej chwili jest emitowany na dwóch kanałach TVP Kobieta, TVP1 codziennie na okrągło. Jakaś paranoja...Moi znajomi, nawet moja rodzina, czy moja sympatia nie znosi tego serialu i przełącza na coś innego bo tego oglądać się nie da!!! Nudne jak flaki z olejem. Zamiast dać nowy konkretny serial to powtarzają ten leciwy gniot za czasów średniowiecznych. A naprawdę warto (będzie) obejrzcieć "Emanet" i zrozumieć przesłanie a dopiero potem się wypowiadać.

    22.10.2022 01:47
  • Asa (gość)

    Piękne dzięki za Wspaniałe stulecie.Serial najlepszy z najlepszych 👍😀

    21.10.2022 18:22
  • Ewa Wnuk (gość)

    Ja też się cieszę, że Wspaniałe Stulecie będzie dalej emitowane bo nie ma nic bardziej denerwującego niż przerwanie serialu przed jego końcem. Dziedzictwo jak najbardziej ale "po"

    21.10.2022 12:35
  • Ewa Wnuk (gość)

    Ja też się cieszę, że Wspaniałe Stulecie będzie dalej emitowane bo nie ma nic bardziej denerwującego niż przerwanie serialu przed jego końcem. Dziedzictwo jak najbardziej ale "po"

    21.10.2022 12:34
  • Fanka tureckich seriali. (gość)

    Dziedzictwo będzie pewnie gdy skączą się Zranione ptaki.

    21.10.2022 08:14
  • Ewa (gość)

    Wspaniałe stulecie to super film cieszę się że dalej będziemy go oglądać 👌

    20.10.2022 23:38
  • Hanak (gość)

    Kupcie serial Cena namiętności przepiękny gra aktorów to prawdziwy majstersztyk a i tematyka serialu znakomota

    20.10.2022 21:08
  • Elo (gość)

    Dajcie to zamiast przysięgi

    20.10.2022 20:53
  • Danuta (gość)

    Super że do końca będzie serial Wspaniałe Stulecie brawo

    20.10.2022 17:07
  • Mania (gość)

    Oglądam dziedzictwo w Internecie już 3 sezon Bardzo dobry serial I gra głównych aktorów. Bardzo polecam ten serial warto obejrzeć coś nowego. Szkoda ,że w Polskiej Telewizji jeszcze nie ma tego serialu.

    20.10.2022 16:29
  • Monika (gość)

    Jestem rozczarowana

    20.10.2022 15:56
  • Gość (gość)

    Bardzo się cieszę z decyzji bo jak wczesniej pisałam parę lat w stecz Chodzilam do sz.podstaeowej obecnie interesuję się tamtejszą historią a serial w nieznaczny sposób przekaże mi info.

    20.10.2022 15:03
  • Basia (gość)

    WSPANIAŁE STULECIE nadawane również na TVP KOBIETA, w godzinach porannych i popołudniowych. Ci, którzy chcą oglądać film a godz.14 nie pasuje mogą go obejrzeć na tym dugim kanale.

    20.10.2022 14:18
  • Smart (gość)

    Taką dostałem odpowiedź:

    ,,Na razie zostanie wyemitowany do końca serial ,,Wspaniałe stulecie'' w związku z tym emisja serialu ,,Dziedzictwo'' została odłożona'' .

    20.10.2022 13:43
NowszeStarsze