"Dzielnica strachu". Agata Załęcka rozstała się z mężem? To koniec jej małżeństwa z Jakubem Kwiatkowskim? O ich ślubie było głośno!

Agata Załęcka to aktorka, która na swoim koncie ma wiele serialowych ról. Widzowie pokochali ją m.in. za kreację Renaty Nowakowskiej w serialu "Na sygnale", a obecnie możemy ją oglądać w produkcji TV Puls pt. "Dzielnica strachu". Niestety, wszystko wskazuje na to, że przed aktorką gorszy czas, bowiem rozstaje się z mężem! Sama zasugerowała, że jej małżeństwo z Jakubem Kwiatkowskim to już przeszłość!

Multimedia

Agata Załęcka rozstała się z mężem? To koniec jej małżeństwa z Jakubem Kwiatkowskim?

Agata Załęcka to ceniona aktorka teatralna i telewizyjna. Występowała m.in. na deskach Teatru Buffo w Warszawie oraz Teatru Muzycznego "Roma", jednak największą popularność przyniosły jej seriale. Aktorkę mogliśmy podziwiać m.in. w "Daleko od noszy", "Ojcu Mateuszu", "Zakochanych po uszy" czy "Na sygnale". Obecnie możemy oglądać ją w roli charyzmatycznej śledczej w serialu "Dzielnica strachu", gdzie partneruje jej Andrzej Młynarczyk.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że przed Agatą Załęcka trudny czas. Aktorka na swoim Instagramie sama zasugerowała, że jej małżeństwo z rzecznikiem PZPN, Jakubem Kwiatkowskim, jest już historią i małżonkowie się rozwodzą. Co prawda wpis zniknął z sieci, ale wciąż można znaleźć jego treść, która brzmiała następująco:

Miłość nigdy nie umiera śmiercią naturalną. Umiera, ponieważ nie wiemy, jak uzupełnić jej źródło. Dziękuję za piękne chwile i lata, Kuba.

Gwiazdy po 60., którym młodsi mogą pozazdrościć formy. Czy oni w ogóle się zmienili?Zobacz więcej

Całość była opatrzona wspólnym zdjęciem Agata Załęckiej i Jakuba Kwiatkowskiego, na którym było... złamane serce.

Historia miłości Agaty Załęckiej i Jakuba Kwiatkowskiego jest jak z filmu. Para poznała się... podczas podróży pociągiem z Poznania do Warszawy. Mężczyzna postanowił zagadać do atrakcyjnej aktorki i od słowa do słowa ta znajomość przerodziła się w coś więcej. Niedługo później się zaręczyli, a następnie, w sierpniu 2020 roku, odbył się ich ślub na greckiej wyspie Rodos, który... transmitowali na żywo w swoich mediach społecznościowych. Agata Załęcka miała na sobie przepiękną suknię ślubną.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×