"Dzielnica strachu". Agata Załęcka w reprezentacji Polski na mistrzostwach świata! Wielki sukces polskiej aktorki!

W środę 31 sierpnia o 20.00 startuje w PULS 2 nowy sezon serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica strachu”. W jednej z głównych ról, detektyw śledczej, występuje Agata Załęcka. Prywatnie wielką pasją Agaty jest freediving – nurkowanie na wstrzymanym oddechu - dyscyplina, w której aktorka osiąga znakomite wyniki! Po wielu sukcesach w Polsce, Agata Załęcka została powołana do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Federacji AIDA, które odbędą się w dniach 17-27 sierpnia na wyspie Roatan w Hondurasie. Oficjalnym sponsorem udziału Agaty Załęckiej w Mistrzostwach Świata został kanał PULS 2.

Multimedia

Agata Załęcka w reprezentacji Polski na mistrzostwach świata! Wielki sukces polskiej aktorki!

Agata Załęcka zaczęła trenować freediving w grudniu 2020 roku. Mimo niespełna dwuletniego doświadczenia aktorka ma na swoim koncie już wiele sukcesów odniesionych w tej zdobywającej coraz większą popularność w Polsce dyscyplinie sportu. W sierpniu 2021 roku wygrała I Międzynarodowe Zawody Deepspot Challenge, a w maju bieżącego roku zdobyła też srebrny i brązowy medal w Basenowych Mistrzostwach Polski. Już niebawem będzie reprezentować Polskę na MŚ w Hondurasie.

Kiedy zaczęłam uprawiać freediving, nie myślałam o karierze sportowca. Początkowo była to odskocznia od pandemii, która nam aktorom zabrała pracę. Sport, który początkowo był moją pasją szybko przeistoczył się jednak w rywalizację sportową. Dziś jestem reprezentantką Polski i przygotowuję się do mistrzostw świata. Pewnie nie byłoby też mojego startu w Hondurasie, gdyby nie Telewizja Puls, która dostrzegła moją pasję i postanowiła mnie wesprzeć w przygotowaniach oraz umożliwić realizację marzenia reprezentowania Polski podczas mistrzostw świata, za co jestem stacji bardzo wdzięczna. Czuję dużą ekscytację, ale do startu podchodzę z dużą pokorą i wiem, że przede mną jeszcze dużo pracy, aby być jeszcze lepszą freediverką. – mówi Agata Załęcka.

Bartosz Obuchowicz i Skolim w nowym serialu Czwórki! O czym będzie?Zobacz więcej

Swój czas Agata Załęcka dzieli między treningi a pracę na planie nowych odcinków serialu PULS 2 „Dzielnica strachu”. Wciela się w nim w Agatę Rychlik – bezkompromisową komisarz, która prowadzi sprawy kryminalne na niesławnej dzielnicy zwanej Gorczakiem. W nowym sezonie zajmie się m.in. sprawą uprowadzenia i zakopania żywcem młodego chłopaka, porachunków gangów narkotykowych, snajpera, który zacznie strzelać do niewinnych ludzi, czy kradzieży zwłok z grobu. Wiele zawirowań czeka bohaterkę również w jej życiu osobistym - będzie musiała poradzić sobie z niezwykle trudną sytuacją, która może zagrozić jej dalszej karierze w policji!

Moje zamiłowanie do sportu bardzo pomaga przygotować się do pracy na planie. Wiele scen z moim udziałem wymaga dobrej sprawności fizycznej, a moja postać Agata Rychlik to wysportowana i bezkompromisowa śledcza. Będzie się można o tym przekonać już wkrótce podczas emisji trzeciego sezonu „Dzielnicy strachu”. Będzie w nim jeszcze więcej adrenaliny i niespodziewanych zwrotów akcji. Więcej nie mogę zdradzić, ale na pewno będzie intensywnie i interesująco. – dodaje Załęcka.

Agata Załęcka opowiada o swoich rolach, akrobacjach na wózku inwalidzkim i freedivingu: "Ta rola otworzyła mi oczy"Zobacz więcej

Wyraziści bohaterowie, trzymająca w napięciu fabuła, emocjonujące wątki, a także jubileuszowy 100. odcinek, w którym w roli gościnnej wystąpi Michał Koterski! To i dużo więcej zobaczymy w PULS 2 w 40 nowych odcinkach „Dzielnicy strachu”. W rolach głównych występują: Agata Załęcka, Andrzej Młynarczyk, Filip Gurłacz, Grażyna Strachota, Maciej Kosmala, Aleksander Janiszewski, Maja Wachowska, Jagoda Małyszek, Przemysław Furdak, Aleksandra Listwan, a także Lech Dyblik i Bogdan Kalus. „Dzielnica strachu” to pierwszy serial, który Telewizja Puls produkuje dla kanału PULS 2. Premierowe emisje sezonu 3 - od 31 sierpnia, w środy i czwartki, o godzinie 20.00.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • oj tak (gość)

  za to reklamy są j**iście głośne i wyraźne co może ma kompensować pogłos i dudnienie w serialu

  09.11.2022 12:29
 • obserwator (gość)

  W pełni popieram widza, muzyka w tym i innych serialach jest nie do zniesienia, dialogi są niezrozumiałe, słabo słyszalne, zagłuszające wszystko inne, żądam, chyba również w imieniu innych widzów poprawy słyszalności dialogów.

  30.09.2022 07:09
 • widz (gość)

  Fatalna jest muzyka w tym serialu. Ponure bębnienie zagłusza dialogi.

  16.09.2022 13:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×