"Dzielnica strachu". Michał Koterski jako upiorny psychopata! Zobaczcie zdjęcia z 100. odcinka serialu PULS 2

W środę 31 sierpnia startuje w PULS 2 nowy 40. odcinkowy sezon serialu kryminalno-obyczajowego "Dzielnica strachu". W jubileuszowym 100. odcinku gościnne wystąpi Michał Koterski, który wcieli się w upiornego psychopatę. Zobaczcie zdjęcia z planu serialu!

Multimedia

"Dzielnica strachu" - zdjęcia z 100. odcinka serialu

Odgrywany przez Michała Koterskiego serialowy Robert to pierwsza tak mroczna rola w dorobku aktora. Już pod koniec września widzowie PULS 2 będą mieli okazję przekonać się, jak Michał Koterski poradził sobie z tym wyzwaniem!

Zdjęcia realizowane były w XIX-wiecznym Pałacu Pawłowice, który okala malowniczy ogród oraz winnica. To właśnie historyczny park stał się tłem mrożących krew w żyłach wydarzeń, których nie chciałaby przeżyć żadna para młoda w najważniejszym dniu swojego życia. Czy mroczny plan Roberta się ziści? Czy komisarz Agacie Rychlik (Agata Załęcka) uda się zapobiec tragedii?

Wielki sukces polskiej aktorki! Będzie reprezentować Polskę na mistrzostwach świata!Zobacz więcej

W rolach głównych występują: Agata Załęcka, Andrzej Młynarczyk, Filip Gurłacz, Grażyna Strachota, Maciej Kosmala, Aleksander Janiszewski, Maja Wachowska, Jagoda Małyszek, Przemysław Furdak, Aleksandra Listwan, a także Lech Dyblik i Bogdan Kalus. "Dzielnica strachu" to propozycja kanału PULS 2 dla amatorów mocnych kryminałów. W każdym odcinku widzowie poznają trzymające w napięciu historie, rozgrywające się na Gorczaku - tytułowej niebezpiecznej dzielnicy.

W trzecim sezonie emocji będzie jeszcze więcej, a wśród spraw, które będą rozwiązywać dzielnicowi i detektywi śledczy, znajdą się m.in.: sprawa uprowadzenia i zakopania żywcem młodego chłopaka, porwanie noworodka, porachunki gangów narkotykowych, snajper, który zacznie strzelać do niewinnych ludzi czy kradzież zwłok z grobu. Premierowe emisje sezonu 3 od 31 sierpnia, w środy i czwartki, o godzinie 20:00.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×