"Dzień Dobry TVN". Grażyna Szapołowska dała się ponieść muzyce. Razem z przyjaciółkami wskoczyła na scenę

W niedzielę na kanapie "Dzień Dobry TVN" pojawiła się Grażyna Szapołowska w towarzystwie swoich przyjaciółek. Kobiety opowiedziały o swojej wieloletniej relacji. Pod koniec programu panie zaskoczyły wszystkich w studiu i dołączyły do Patrycji Markowskiej na scenę.

Multimedia

Grażyna Szapołowska została zaproszona do studia "Dzień Dobry TVN", gdzie rozmawiała z Agnieszką Wożniak-Starak i Ewą Drzyzgą. Aktorce towarzyszyły jej przyjaciółki – Laura Łącz, Barbara Bursztynowicz, Tatiana Sosna-Sarno i Maria Mamona. Razem opowiedziały o swojej młodości i czasach, kiedy studiowały w w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. I chociaż każda z nich postanowiła inaczej się realizować i spełniać swoje cele, to nie zmieniło to ich relacji. Mimo upływu czasu dalej czują się tak, jak kiedyś. To, że nie brakuje im energii do zabawy, udowodniły pod koniec programu.

Wpadka w programie! Filip Chajzer próbował obrócić sytuację w żartZobacz więcej

"Dzień Dobry TVN". Grażyna Szapołowska zaszalała

Na kanapie "Dzień Dobry TVN" Szapołowska opowiedziała o tym, jak wyglądały jej początki w świecie aktorstwa. Razem z koleżankami wspominała czasy studiów. Aktorka przyznała, że oprócz szkoły stawiała na praktykowanie. Inaczej nie udałoby się jej nauczyć zawodu.

Szkoła daje niesamowitą przyjemność i frajdę w przyjaźniach i w beztrosce, ale tak naprawdę potem zaczyna się twarda rzeczywistość zawodowa. Szkoła teatralna niestety nie jest szkołą, która daje szansę pracy z kamerą – słowa aktorki przytacza Plejada.

Gościnie programu powiedziały również o tym, jak wyglądało ich życie prywatne w tamtym okresie. Maria Mamona przyznała, że było to dla nich zupełnie nowe doświadczenie.

Na początku mieszkałyśmy we cztery w jednym pokoju. Ja, Grażyna, Ewa Miller i Mirka Brzyszczak. To pod każdym względem było nowe życie" – mówiła Mamona, jak podaje wspomniany serwis.

Na zakończenie programu wystąpiła Patrycja Markowska. Jej wykonanie utworu "Wilczy pęd" porwało osoby w studiu. Grażyna Szapołowska z przyjaciółkami wskoczyły na scenę i zaczęły tańczyć. Widzowie, jak i sam zespół, byli pozytywnie zaskoczeni takim obrotem sprawy.

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy na temat tego programu:

Fantastyczne, prawdziwe bez sztuczności i kreowania się na nie wiadomo kogo, z energią i pozytywnym nastawieniem do życia, szczere, niezakłamane 😍

I takie kobiety warto oglądać ,słuchać, czemu nie wykorzystuje sie takich skarbów by dobre seriale zrobić, a nie durnowate programy typu królowe..., piękne,mądre, dojrzałość jest mega sexowna..brawa dla pań..❤️❤️❤️

Panie absolutnie powinny mieć swój program! Tak się je słucha i ogląda ze aż mam ciary! Taka energia i radość! 🔥🔥🔥😍

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jan (gość)

  Ok

  29.01.2022 09:44
 • Jan (gość)

  Ok

  29.01.2022 09:44
 • pablo (gość)

  Widzę, że kopiujecie wszystkie teksty z plejady ctrl+C ... ctrl+V Zero kreatywności xD

  24.01.2022 10:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×