dzień dobry tvn

„Dzień Dobry TVN”. Narzeczony Małgorzaty Ohme komentuje plotki o rozstaniu. Rafał Jakóbiak zdradził, co zaszło i postawił sprawę jasno

Małgorzata Ohme, jedna z prowadzących „Dzień Dobry TVN”, pod koniec ubiegłego roku ogłosiła zaręczyny z biznesmenem Rafałem Jakóbiakiem. Niedługo później w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby para się rozstała a potwierdzeniem tego miały być usunięte z mediów społecznościowych wspólne zdjęcia. Milczenie przerwał biznesmen, który zdradził, co zaszło i postawił sprawę jasno.

01.02.2023Dzień Dobry TVN

„Dzień Dobry TVN”. Filip Chajzer zerwał zaręczyny z 25-letnią Julią? Prezenter wydał oświadczenie odnośnie sensacyjnych doniesień

Filip Chajzer w ostatnim czasie pojawia się w mediach w odniesieniu do jego nowego związku z 25-letnią Julią. Para niedawno się zaręczyła i przestała ukrywać - do sieci trafiło wspólne zdjęcie. Teraz jak grom z jasnego nieba gruchnęła wieść, że to już koniec miłosnej historii, a związek prezentera to już przeszłość. Filip Chajzer odniósł się do medialnych sensacji i wydał oświadczenie.

24.01.2023Dzień Dobry TVN

Nie żyje Piotr Dziewit. Marcin Meller i Anna Dziewit-Meller pogrążeni w żałobie. Znane są szczegóły pogrzebu

Smutny dzień w świecie polskich mediów. Marcin Meller i Anna Dziewit-Meller pogrążyli się w żałobie. Jak informują, odszedł ojciec żony ukochanej dziennikarza, Piotr Dziewit, były redaktor naczelny „Biuletynu Górniczego”. Córka zmarłego i zięć pożegnali go w poruszających słowach za pośrednictwem mediów społecznościowych. Znane są również szczegóły pogrzebu.

12.01.2023Dzień Dobry TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×