Dzień Dziecka 2022. Te dzieci raczej nie muszą martwić się o przyszłość. Ich rodzice to milionerzy! Oto najbogatsze dzieci show-biznesu

Bycie znanym celebrytą często wiąże się z posiadaniem sporego majątku. W niektórych przypadkach gwiazdy posiadają kwoty, które trudno jest nam sobie nawet wyobrazić! A skoro rodzice są bogaci - bogate są także ich dzieci. Te już od pierwszych dni życia mają zapewnioną przyszłość na wysokim poziomie. Które dzieci są najbogatsze?

Multimedia

Najbogatsze dzieci show-biznesu

Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko miało wszystko co najlepsze. W niektórych przypadkach nie jest to jednak żadnym problemem. Bogaci celebryci mogą zapewnić swoim pociechom najdroższe rozrywki i życie na wysokim poziomie. Są w show-biznesie dzieci, które są bogate już od pierwszych dni życia, bo ich rodzice posiadają niewyobrażalnie duże majątki.

Gwiazdy muzyki, kina, a także znani influencerzy posiadają na kontach bardzo wysokie majątki. Mają kosztowne wille z basenami, luksusowe auta i inne dobroci, o których wielu z nas może tylko pomarzyć. Z pewnością największym ich skarbem są jednak ich dzieci. Nic więc dziwnego, że pociechy celebrytów nie muszą martwić się o swoją przyszłość.

Maksymilian Ibisz debiutował z ojcem na scenie! Jak syn Krzysztofa Ibisza sobie poradził?Zobacz więcej

W tym roku na liście najbogatszych ludzi na świecie, którą co roku przygotowuje magazyn Fobes, znalazła się piosenkarka Rihanna. Artystka posiada majątek, który szacuje się na 1,7 miliarda dolarów! Jest tym samym najbogatszą wokalistką na świecie.

W ostatnim czasie Rihanna i jej partner A$AP Rocky przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Jej synek, choć nie ma jeszcze miesiąca, już jest bardzo bogaty! Rodzice z pewnością zapewnią mu wszystko, co najlepsze.

Niczego nie będzie zapewne brakowało także synkowi Patrycji Tuchlińskiej i jej partnera Józefa Wojciechowskiego. Rodzina żyje w luksusie, bo Wojciechowski jest jednym z najbogatszych Polaków. Tuchlińska i jej o blisko 50 lat starszy partner mogą pozwolić sobie na wiele. Ich potomek z pewnością także nie będzie narzekał na brak pieniędzy...

Luksus? To mało powiedziane. Jej życie to bajka! Zobacz więcej

Sprawdź w galerii, które dzieci są najbogatsze

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×