Dzień Matki. Bez nich turecka telenowela nie ma sensu! Oto najlepsze i najgorsze mamy w tureckich serialach! "Zranione ptaki", "Więzień miłości", "Miłość i przeznaczenie", "Elif", "Przysięga"

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Nic dziwnego - piękne aktorki, przystojni mężczyźni, zachwycające rezydencje, trzymające w napięciu intrygi i perturbacje zakochanych... Jednak żaden turecki serial nie ma racji bytu bez jednej postaci: matki. To one w dużej mierze nadają ton całej fabuły! Jedne są "do rany przyłóż", a inne... no cóż, powiedzmy, że takiej matki nikt by nie chciał. Poznajcie najlepsze i najgorsze matki z najpopularniejszych tureckich seriali!

Multimedia

Dzień Matki. Jakie są matki w tureckich telenowelach?

Tureckie telenowele to absolutny fenomen na polskim podwórku. Polscy widzowie pokochali tureckie seriale - "Zranione ptaki", "Więzień miłości", "Miłość i przeznaczenie", "Elif", "Przysięga" - z wielu względów. Fabuła z licznymi wątkami, w której istotne są nie tylko losy pierwszoplanowych bohaterów, zachwycające, egzotyczne widoki, luksusowe rezydencje... Nic dziwnego, że każda produkcja, która jest emitowana w Polsce, cieszy się sporym gronem fanów. Tureckie telenowele nijak nie przystają do polskich, a nawet zagranicznych seriali, oferując widzom coś absolutnie innego.

Tak wygląda willa rodziny Metehanoğlu! Tutaj dzieje się to, co najważniejsze! Zobacz więcej

Matki w tureckich serialach

Choć wśród tureckich seriali wiele jest punktów wspólnych, my skupmy się przede wszystkim na jednej, kluczowej dla każdej fabuły postaci, czyli matce. To one nierzadko nadają ton całej fabule! Często zdarza się bowiem, że telenowela traktuje o ich dzieciach, mierzących się z losem i przeciwnościami, wynikającymi właśnie z decyzji ich matek w przeszłości.

Dzień Matki to ich święto! Te tureckie aktorki są mamamiZobacz więcej

Postać matki bywa w tureckich telenowelach przedstawiana dwojako: pozytywnie lub negatywnie. Trzecią opcją jest "niebycie", czyli figurowanie w przedstawionym świecie jako ktoś, kto albo nigdy nie był obecny w życiu danego bohatera, albo odszedł, mniej lub bardziej naturalnie. Ciekawsze są więc te, które w serialu występują. Twórcy się nie patyczkują - obecna z serialu tureckim matka jest albo ciepłą, kochającą osobą, albo zołzą z piekła rodem, której nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby mieć w pobliżu.

Najlepsze i najgorsze matki w tureckich serialach. Oto nasze zestawienie!

Zobacz galerię

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • (dokańczając) (gość)

    Jeszcze Reyhan wykorzystywała ich na pieniądze, tak samo jak Cavidan, ale Cavidan się zmieniła, a Reyhan do końca była seksoholiczką, materialistką, manipulantką

    26.05.2022 18:42
  • Cavidan była zła tylko dlatego żeby zrobić z Reyhan aniołka (gość)

    A później Reyhan pokazała swoje prawdziwe oblicze i tylko się ruchała non stop

    26.05.2022 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×