dzień matki

Dzień Matki. Bez nich turecka telenowela nie ma sensu! Oto najlepsze i najgorsze mamy w tureckich serialach! "Zranione ptaki", "Więzień miłości", "Miłość i przeznaczenie", "Elif", "Przysięga"

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Nic dziwnego - piękne aktorki, przystojni mężczyźni, zachwycające rezydencje, trzymające w napięciu intrygi i perturbacje zakochanych... Jednak żaden turecki serial nie ma racji bytu bez jednej postaci: matki. To one w dużej mierze nadają ton całej fabuły! Jedne są "do rany przyłóż", a inne... no cóż, powiedzmy, że takiej matki nikt by nie chciał. Poznajcie najlepsze i najgorsze matki z najpopularniejszych tureckich seriali!

26.05.2022Tureckie seriale

Dzień Matki 2022. Matki i córki w polskim show-biznesie. Te dziewczyny poszły w ślady swoich sławnych matek!

Dzień Matki to wyjątkowe święto. To dzień, w którym możemy pochylić się nad najważniejszymi kobietami w naszym życiu - mamami. Matki i ich córki to też istotna część polskiego show-biznesu, dlatego przygotowaliśmy dla was zestawienie matek i córek, które od lat rządzą bądź będą rządzić polskim show-biznesem. Te dziewczyny poszły w ślady swoich sławnych matek!

26.05.2022Dzień Matki

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×