"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka opowiada o kulisach filmu. Jak poradziła sobie ze śmiałymi scenami seksu? Miała okazję spotkać się z prawdziwymi "Dubajkami"?

"Dziewczyny z Dubaju" to prawdziwy kinowy hit! Jak właśnie poinformował dystrybutor, firma Kino Świat, film "Dziewczyny z Dubaju" w pierwszy weekend wyświetlania na ekranach kin zobaczyło ponad 278 tysięcy widzów! To doskonała okazja, aby zaprezentować Wam wywiad z gwiazdą tej produkcji, Olgą Kalicką.

Multimedia

"Dziewczyny z Dubaju" mają powodzenie. Chociaż recenzje filmu są mieszane, to widzowie tłumnie ruszyli do kin, aby samodzielnie zapoznać się z najgłośniejszym polskim filmem tego roku. To był wręcz gotowy materiał na hit! Można było się spodziewać, że film o prostytuujących się celebrytkach przyciągnie tłumy!

Jedną z gwiazd "Dziewczyn z Dubaju" jest Olga Kalicką, z którą mieliśmy okazję porozmawiać na galowej premierze filmu. Zdaniem młodej aktorki, polskie celebrytki nie muszą obawiać się tej produkcji, bowiem idea powstania filmu była kompletnie inna.

Myślę, że to film, który ma pokazać szczerze problem, który panuje na całym świecie, nie tylko w Polsce. Bo nie tylko Polki dostają takie propozycje - wyjawiła nam Olga Kalicka.

"Dziewczyny z Dubaju". Historią celebrytek, które stały się luksusowymi prostytutkami, żyła cała Polska. Warto obejrzeć film Dody i Marii Sadowskiej?Zobacz więcej

Młoda aktorka na ekranie wciela się w postać Kamili. Dziewczyny, który wręcz z "ulicy" wchodzi do świata wielkich pieniędzy i wyuzdanego seksu.

Kamila to jest dziewczyna, która z szarej myszki staje się kobietą emanującą absolutnym seksapilem i wielką odwagą. Bardzo emocjonalnie zaangażowała się w "projekt Dubaj". Obdarzyła bardzo silnym uczuciem człowieka, który nie był godny tego uczucia. Jej miłość została odrzucona, co niestety kończy się dla niej bardzo tragicznie - dodała Olga Kalicka.

Czy Olga Kalicka miała szansę spotkać się z prawdziwymi bohaterkami "afery dubajskiej"? Jak poradziła sobie ze śmiałymi scenami seksu oraz scenami nagości? Sprawdźcie naszą rozmowę!

OLGA KALICKA - WYWIAD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Sandra (gość)

  Jakie śmiałe sceny seksu?ktoś sobie jaja robiła czy celową podpucha?przecież ona tym filmie ma jedna taką scenę i nie jest to jakaś śmiała czy odważna scena,nawet piersi nie pokazala

  29.11.2021 23:38
 • Marcin (gość)

  Śmiałe sceny seksu?przecież ona tym filmie miała tylko jedna taką scenę i nie była to jakaś śmiała tylko w miarę delikatnie przedstawiona i niewiele pokazała.

  29.11.2021 23:36
 • bogdan (gość)

  Nie interesują mnie prostytutki jedzące kał arabski.

  29.11.2021 19:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×