Edward Mieszczak oficjalnie w telewizji Polsat! Zastąpi Ninę Terentiew! Co dalej z „carycą telewizji”?

Zmiany, zmiany, zmiany... Potwierdziły się krążące od miesięcy plotki o transferze Edwarda Miszczaka do telewizji Polsat! Były dyrektor programowy TVN zastąpi w Polsacie Ninę Terentiew. Co dalej z „carycą telewizji”?

Multimedia

Edward Mieszczak oficjalnie w telewizji Polsat! Zastąpi Ninę Terentiew! Co dalej z „carycą telewizji”?

Historia polskiej telewizji dzieje się na naszych oczach. Edward Miszczak, który przez długie lata pełnił funkcję dyrektora programowego TVN, nie zamierza iść na emeryturę. W lipcu tego roku ogłoszono, że Miszczak odchodzi z TVN i od tego czasu zastanawiano się, jak będzie wyglądać przyszłość męża aktorki Anny Cieślak.

Niemalże od momentu odejścia z TVN, pojawiały się głosy, że Edward Miszczak dostał ciekawą propozycję od telewizji Polsat, jednak ani stacja, ani sam Miszczak, którego obejmował jeszcze zakaz konkurencji, tego w żaden sposób nie komentowali. Teraz jednak sytuacja jest już jasna!

Wielu wróżyło im rychłe rozstanie! Dziś świętują pierwszą rocznicę Zobacz więcej

Jak ogłosiła telewizja Polsat News, Edward Miszczak w styczniu dołączy do Telewizji Polsat i obejmie stanowiska Wiceprezesa Zarządu, a także Dyrektora Programowego. Pracę w Telewizji Polsat rozpocznie 16 stycznia 2023 roku.

Miszczak na stanowisku zastąpi Ninę Terentiew, która przez lata odpowiadała za program telewizji Polsat. Co dalej z „carycą telewizji”? Zostaje w Polsacie, gdzie przestanie być dyrektorem programowym oraz członkiem zarządu, a zamiast tego wejdzie w skład rady nadzorczej Telewizji Polsat.

Jednym z pierwszych pomysłów Edwarda Miszczaka w Polsacie ma być uruchomienie programu śniadaniowego, o czym niedawno informowały Wirtualne Media. Myślicie, że nowa „śniadaniówka” ma jakiekolwiek szanse w starciu z „Pytaniem na śniadanie” czy „Dzień Dobry TVN”?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Monika (gość)

  Kolejne tvn...masakra

  06.12.2022 07:13
 • Chuda (gość)

  Jak przyciągną widzów 60+ to powinno przejść,jak widzę trzydziestolatki reklamujące krem dla seniorek to kłamstwo w żywe oczy

  24.11.2022 13:58
 • Polo (gość)

  Już kiedyś była śniadaniówka w Polsacie i nie wypaliła.Może jak się lepiej do tego przyłożą...

  24.11.2022 12:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×