"Elif" odcinek 1102. Asli postanawia odejść z firmy. Kerem podejrzewa, że ma romans z Mahirem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Elif" 1102. streszczenie odcinka. Asli już zdecydowała - nie chce pracować z Keremem i postanawia odejść z firmy Haktanirów. Jülide próbuje rozwiązać problem z Emirhanem, który jest pod wpływem biologicznego ojca. Co zrobi matka chłopca?

Multimedia

"ELIF" ODCINEK 1102. W ŚRODĘ, 1.12.2021, O GODZ. 14:00 w TVP1! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 1102.

Syn Jülide jest zły na Şafaka za jedynkę z testu. Ku rozpaczy domowników, chłopiec z każdym dniem staje się coraz bardziej butny i pyskaty. Więźniarki w 1102. odcinku "Elif" szykują listę zakupów. Melek prosi pozostałe osadzone, żeby zrobiły zbiórkę dla kobiet, które nie mają pieniędzy. Fidan zmawia się ze strażniczką i kobiety zabierają zebrane przez Melek pieniądze. Kerem jest zaniepokojony rozkojarzeniem Mahira.

Mahir i Melek będą rodziną? Syn Kiymet jeszcze namiesza! Zdradzamy, co się wydarzyZobacz więcej

Przeczuwa, że może chodzić o Asli. Haktanir sądzi, że tych dwoje coś łączy. Tymczasem Jülide postanawia porozmawiać z Tufanem. Ma nadzieję, że mężczyzna zmieni postępowanie i będzie wychowywał syna, jak należy. Asli postanawia odejść z holdingu. Mahir próbuje jednak odwieść ją od tej decyzji.

Zobacz galerię

W galerii znajdziesz kadry z 1102. odcinka "Elif". Sprawdź, co się wydarzy

Kumru pokazała ślubne zdjęcia! Zobacz, co słychać u pozostałych gwiazd "Yemin"Zobacz więcej

Na antenie TVP emitowany jest już ostatni sezon "Elif". Melek i Elif uciekły ludziom Tarika i zaczęły nowe życie. Widma przeszłości nie do końca je opuściły. W ich życiu pojawiła się Asli, która zaczynała jako nauczycielka Elif, a dziś jest asystentką Kerema. W domu Macide zamieszkała jej siostra - Kiymet (Ozlem Savas), która ponad trzydzieści lat temu uciekła z ukochanym i nie kontaktowała się z rodziną. Teraz chce się zemścić za to, co wydarzyło się w przeszłości i ukryć przed Macide, kim naprawdę jest jej dawna służąca.

"ELIF" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

"ELIF" - O CZYM JEST SERIAL?

Melek pracowała jako służąca i zaszła w ciążę z synem bogatych pracodawców. Nie mówiąc ukochanemu o ciąży, odeszła z pracy. Kenan, przekonany, że kobieta go porzuciła, po pewnym czasie ożenił się i założył rodzinę. Tymczasem Melek urodziła córeczkę. Związała się z brutalnym pijakiem i hazardzistą, który postanowił sprzedać Elif gangsterom, by spłacić długi. Melek musi uciekać wraz z dzieckiem. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu jej biologicznego ojca.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×