Epic Drama we wrześniu 2022. "Okręt" to pozycja obowiązkowa! O czym jest serial?

Wrzesień 2022 na kanale Epic Drama stoi pod znakiem jednej z najciekawszych premier na tym kanale od dawna. Chodzi oczywiście o 3. sezon głośnego serialu "Okręt"! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

WRZESIEŃ 2022 NA EPIC DRAMA

"Okręt 3"

Trzeci sezon serialu śledzi losy młodej załogi łodzi podwodnej, która zostaje wysłana na niebezpieczną misję na półkulę południową. Wdaje się w bitwę o Atlantyk i jest ścigana przez opętanego dowódcę Królewskiej Marynarki Wojennej (Ray Stevenson). Pod kierownictwem Roberta Ehrenberga (Franz Dinda) w załodze zawiązują się silne sojusze. Myśli Ehrenberga pozostają jednak na lądzie w Kilonii, gdzie rozwija się jego uczucie do Grety (Elisa Schlott), młodej matki i żony ciężko rannego, cierpiącego na nerwicę wojenną żołnierza.

Świetny serial wojenny powraca z 3. sezonem. Premiera na Epic DramaZobacz więcej

Również w Kilonii córka Wilhelma Hoffmanna, Hannie (Luise Wolfram), tkwi w pozbawionym miłości małżeństwie z komandorem Albrechtem Lessingiem, człowiekiem zgorzkniałym i zimnym. Hannie cierpi z powodu swojego statusu i związanych z nim społecznych oczekiwań. Kiedy poznaje Schulza (Pierre Kiwitt), uroczego dowódcę łodzi podwodnej, zaczyna igrać z ogniem.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×