ewa ampulska

Przeczytaj także:

„Klan”. Anna Powierza na starych zdjęciach. Tak się zmieniała serialowa Czesia! Gwiazda telenoweli dorastała na oczach widzów

Anna Powierza to dla wielu Czesia Kot-Kurzawska z kultowego już dziś serialu „Klan”. Jako aktorka debiutowała w latach 90., od tego momentu pozostając nieustannie aktywną zawodowo. Można śmiało rzec, że wręcz dorastała na oczach widzów! Zobacz, jak się zmieniała na przestrzeni lat Anna Powierza. Serialowa Czesia niegdyś gościła na okładce CKM i Playboy'a! W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia.

19.01.2023Klan

Tureckie seriale. Te aktorki skończyły 40 lat, a wiele młodszych koleżanek nie dorasta im do pięt. Zobacz prywatne zdjęcia dojrzałych piękności znad Bosforu

Jednym z atutów tureckich seriali jest ich obsada aktorska. Tureckie aktorki zyskują fanów na całym świecie, zauroczonych ich talentem i urodą. Na ekranach możemy jednak podziwiać nie tylko młode kobiety, ale również dojrzałe piękności. Tym aktorkom niejedna młodsza koleżanka może pozazdrościć formy i urody! Sprawdź z nami dojrzałe tureckie piękności. Jak wyglądają na prywatnych zdjęciach?

02.10.2022Ranking

"Pierwsza miłość". Zanim wyszła za Królikowskiego, brała ślub na ekranie. Joanna Opozda w sukni ślubnej wyglądała obłędnie!

Joanna Opozda to obecnie jedna z najbardziej znanych polskich celebrytek. Aktualnie media rozpisują się o małżeńskim kryzysie, jaki przechodzi wraz ze swoim mężem Antonim Królikowskim. Pomimo, że oboje niedawno przywitali na świecie synka, ich związek się rozpada. Aktorka jest znana z wielu serialowych ról. W "Pierwszej miłości" wcieliła się w rolę Jowity. Kilka lat temu widzowie byli świadkami jej ślubu z Radkiem, w którego rolę wcielił się Mateusz Banasiuk. Pamiętacie jej ślubną kreację?

29.04.2022Pierwsza miłość

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×