"Familiada". Karol Strasburger czuje się przytłoczony późnym ojcostwem? Opieka nad córką wiele go kosztuje! "Dziecko ma swoje fanaberie"

Karol Strasburger doczekał się dziecka w bardzo późnym wieku - po 70-tce. W jednym z najnowszych wywiadów, aktor przyznał, że rola ojca kosztuje go bardzo dużo sił i z trudem radzi sobie z opieką nad swoją pociechą, która tryska energią i jak sam twierdzi, "ma swoje fanaberie". Czyżby Karol Strasburger był przytłoczony późnym ojcostwem?

Multimedia

Karol Strasburger - życie rodzinne

Karol Strasbuger jest jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów. Często również mówi się o jego związkach, bowiem stawał on na ślubnym kobiercu aż trzy razy. Jego pierwszą żoną była Barbara Burska, jednak to uczucie długo nie przetrwało. Zupełnie inaczej wyglądała sytuacja z Ireną Morcińczyk, którą Strasbuger poślubił w 1981 roku. Aktor był ze swoją ukochaną aż do jej śmierci w 2013 roku. Para niestety nie doczekała się dzieci.

Trzecią żoną aktora została Małgorzata Weremczuk. Zakochana para wzięła ślub w sierpniu 2019 roku. Było to szeroko komentowane, bo nie dość, że świeżo upieczona panna młoda była managerką Strasbugera, to jeszcze jest od niego o 37 lat młodsza. Małżeństwo swojego pierwszego dziecka doczekało się pod koniec 2019 roku. Wówczas gospodarz "Familiady" miał już 72 lata!

Odmieniony Karol Strasburger pokazał się na imprezie z dziećmi. Widać, że dba o formę!Zobacz więcej

Karol Strasburger przytłoczony późnym ojcostwem? Brakuje mu już sił do 3-letniej córki

W najnowszej rozmowie z "Faktem", Karol Strasburger postanowił opowiedzieć o tym, jak sobie radzi w roli ojca. Aktor przyznał, że nie jest łatwo. Obecnie ma mnóstwo obowiązków i musi się przy tym mierzyć z fanaberiami swojej 3-letniej córki.

Ja przed godziną 10 rano to raczej nie funkcjonuje. Późno chodzę spać, i mam małe dziecko [...] Dziecko chodzi do przedszkola i rano trzeba dziecko ubrać. A dziecko ma swój czas, ma swoje fanaberie. Muszę w tym czasie być razem z nią, bo pyta, gdzie tato i tato musi być. I jak ja to wszystko załatwię, to dopiero mogę wyjść z domu – wyznał w rozmowie z "Faktem" Karol Strasburger.

Pomimo trudnych momentów, Karol Strasburger przyznaje, że jest niezwykle szczęśliwy z tego, że jest ojcem małej Laury. Jak widać, dziewczynka również szaleje za swoim tatą, gdyż obdarowuje go własnoręcznie wykonanymi prezencikami.

Moje dziecko rysuje, bardzo fajnie się rozwija i daje mi małe prezenciki. Są to rysuneczki, które dla mnie robi. To wielka radość i ogromne szczęście – opowiedział w tej samej rozmowie aktor.

Zobacz galerię

Adrianna Biedrzyńska w bikini zachwyciła fanów. 60-letnia aktorka ma boską figurę!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×