"Familiada". Karol Strasburger musi pracować i nie może przejść na emeryturę? Aktor reaguje! "Nie kupuje nic ponad stan, nie biorę kredytów"

Karol Strasburger skończył 75 lat. Popularny aktor i gospodarz teleturnieju "Familiada" pozostaje aktywny zawodowo i jak zapewnia, praca jest jego pasją, dlatego nie ma zamiaru z niej rezygnować. Do krzywdzących plotek o jego przejściu na emeryturę odniosła się jego żona.

Multimedia

Karol Strasburger to jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów, który - mimo upływu lat - wciąż jest na topie! Obecnie można go oglądać w dwóch serialach - "Pierwsza miłość" oraz "M jak miłość". Do tego już od ponad 28 lat jest gospodarzem teleturnieju "Familiada".

Karol Strasburger nie może przejść na emeryturę? Aktor reaguje!

Ostatnio w mediach pojawiły się jednak niepokojące informacje dotyczące jego życia zawodowego. Portale plotkarskie zaczęły rozpisywać się o tym, że gospodarz "Familiady "musi pracować i nie może przejść na emeryturę". Jaka jest prawda?

Karol Strasburger imponuje formą! 75-latek pokazał swoją wysportowaną klatę!Zobacz więcej

Strasburger jednym wpisem na Instagramie uciął wszelkie spekulacje! Na profilu aktora w mediach społecznościowych pojawił się obszerny komentarz w tej sprawie. Aktor podkreśla, że "nic nie musi".

Gdzieś, ktoś znów popłynął z bzdurami, że ja nie mogę odejść na emeryturę i MUSZĘ pracować i jeszcze się żalę na niską płacę z ZUS! No tak, bo zapytany o cokolwiek jak odpowiem uczciwie, to zawsze będę uznany, że albo się chwale albo żale. Nic z tych rzeczy. Mówię jak jest i karawana jedzie dalej. Więc zejdźcie na ziemie z tymi napompowanymi niczym plotami póki jeszcze sobie z tego żartuje. Drodzy, ja nic nie muszę, a już na pewno nie ma na świecie takiej osoby, która mogłabym mi cokolwiek nakazać. Jestem myślącym, wolnym człowiekiem. Żyję mądrze i dbam o jakość tego życia! Nie kupuje nic ponad stan, nie biorę kredytów. Uświadamiam, po raz ostatni, że fakt, iż posiadam rodzinę jest oczywistą motywacją dla każdego mądrego, ambitnego człowieka - głowy rodziny - który nie ma ochoty bać się o przyszłość i ma potrzebę życia, a nie wegetacji w lęku o byt. Moja żona pracuje ze mną od lat, często po kilkanaście godzin dziennie wykonuje ogromną robotę, od rana do późnej nocy, jednocześnie łącząc potrzebę bycia z nami, zajmując się domem, będąc pomiędzy spotkaniami, a obowiązkami związanymi z logistyką wychowania córeczki i pełna organizacja naszego kalendarza zawodowego i prywatnego. Wielokrotnie mówiłem jak bardzo podziwiam Ją i inne mamy, które często na ostatnich nogach jeszcze "gaszą pożary" codzienności aby wszystko chodziło jak w zegarku. Jestem szczęśliwym człowiekiem bo mam sens życia w postaci wspaniałej rodziny - wymarzonego dziecka i pracowitej kochającej żony. Mam ogrom przyjaciół i wspaniałych współpracowników, dzięki którym moja aktywność życiowa jest dopełniona. Praca jest moją pasją, a z pasji tak łatwo się nie rezygnuje więc jak mawia wujek Karol - nie łykajcie manipulacji. Serwus! - czytamy na profilu aktora w mediach społecznościowych.

Do sprawy odniosła się również żona oraz menedżerka aktora, Małgorzata Strasburger.

Żyjemy w miłości, przyjaźni i w oparciu o istotne wartości i dekalog moralny. Nie godzimy się na spłycanie roli kobiety do poziomu utrzymanki czy też "darmozjada" lub "nieroba". Mój mąż jako ambitny człowiek, myślący otwartym umysłem i szanującym siebie oraz dorobek artystyczny, jakim może się niewątpliwie pochwalić nie związałby się z osobą tego pokroju - wyjaśniła w rozmowie z Plejadą.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×