"Familiada". Żona Karola Strasburgera zdradza receptę na udane małżeństwo. Małgorzata Strasburger dotąd nie była tak wylewna

Karol Strasburger i jego młodsza o 37 lat żona Małgorzata Strasburger kilka dni temu świętowali tzw. skórzaną rocznicę, jak określa się pierwszy trzy lata małżeństwa. Ukochana aktora i gospodarza "Familiady" podzieliła się z tej okazji receptą na udany związek. "Polecam 3 zasady", napisała i wymieniła, co jej zdaniem gwarantuje szczęście. Mąż odpowiedział!

Multimedia

Żona Karola Strasburgera zdradza receptę na udane małżeństwo

Karol i Małgorzata Strasburgerowie trzy lata temu powiedzieli sobie "tak". Małżonków dzieli 37 lat, i choć to nie czyni ich rekordzistami, było przyczyną złośliwości i przykrych docinków. Wielu wróżyło parze rychłe rozstanie.

Karol Strasburger imponuje formą! 75-latek pokazał swoją wysportowaną klatę!Zobacz więcej

Karol Strasburger i Małgorzata Strasburger

Tymczasem, jak pokazują sami zainteresowani, ich relacja ma się tylko lepiej a kilka dni temu celebrowali tzw. skórzaną rocznicę ślubu, jak określa się rocznicę pierwszych trzech lat. Z tej okazji Małgorzata Strasburger podzieliła się w mediach społecznościowych receptą na udany związek. Wymieniła trzy zasady, którymi się kieruje i które jej zdaniem są receptą na szczęście.

♥️ Robić wszystko, by nie tylko się kochać ale przede wszystkim się lubić i umieć ze sobą o wszystkim rozmawiać szczerze 🤲 ♥️ Iść razem za rękę przez życie nawet, gdy czasem drętwieje i chciałoby się puścić na dłuższą chwilę 🙅😜 ♥️ Pamiętać o tym, że "Udany związek zależy od dwóch rzeczy: od znalezienia właściwej osoby i od bycia właściwą osobą.” - AndreMaurois

Swojej ukochanej na Facebook'u postanowił odpowiedzieć Karol Strasburger. - Takie ładne słowa od mojej żony więc co tu dodać? Niewiele, ja tym razem zostawię tylko krótko od siebie cytat warty zapisania:

💕 " Ani różni­ca poglądów, ani różni­ca wieku, nic w ogóle nie może być po­wodem zer­wa­nia wiel­kiej miłości. Nic, prócz jej braku.” - Maria Dąbrowska - napisał, dołączając życzenia dla par, które podobnie jak oni, brali ślub w sierpniu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×