film

"Och, Karol". Kobiety Karola Górskiego po 37 latach. Tak zmieniły się aktorki: Marta Klubowicz, Elżbieta Panas, Danuta Kowalska, Dorota Kamińska, Jolanta Nowak, Ewa Sałacka i Urszula

Marta Klubowicz, Elżbieta Panas, Danuta Kowalska, Dorota Kamińska, Jolanta Nowak, Ewa Sałacka i Urszula zagrały kochanki nadwiślańskiego casanovy w filmie "Och Karol" w reżyserii Romana Załuskiego. W galerii przedstawiamy sylwetki filmowych kobiet Karola Górskiego, w którego wcielał się Jan Piechociński. Zobaczcie, jak zmieniły się aktorki "Och, Karol". W tym roku mija 37 lat od premiery jednej z najpopularniejszych polskich komedii.

21.01.2022Och Karol

"Uwierz w Mikołaja". Gwiazda "M jak miłość" w nowej roli! Teresa Lipowska zagra w filmie napisanym przez Ilonę Łepkowską!

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów Teresy Lipowskiej. Wybitna aktorka, która w ostatnich latach wciela się w postać nestorki rodu Mostowiaków w serialu "M jak miłość", będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli! Aktorkę będziemy mogli zobaczyć w filmie "Uwierz w Mikołaja", którego autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska.

20.01.2022Uwierz w Mikołaja

"Gierek". Michał Koterski zachwyci w roli swojego życia? Film o I sekretarzu KC PZPR wkrótce w kinach!

Gierek. Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził? Historia człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie. Polityka bywa brudna, ale gdy dotyka ona całej rodziny, cena okazuje się zbyt duża do zapłacenia. Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki Edwarda Gierka po raz pierwszy trafiły na duży ekran.

18.01.2022Gierek

"Królewna Śnieżka nad jeziorem". Bajkowe Walentynki na antenie Romance TV! Czas na maraton z filmami o miłości!

W lutym, miesiącu miłości i namiętności, kanał Romance TV przygotował specjalną ramówkę z okazji Walentynek. Nie tylko zakochane pary, ale wszyscy widzowie marzący o wielkim i spełnionym uczuciu, będą mogli obejrzeć przepiękne filmy z pozytywnym, miłosnym przesłaniem. Sta-cja zaprasza na całodniowe maratony filmowe przed oraz w same Walentynki. Niedziela 13 lutego i poniedziałek 14 lutego zapowiadają się prawdziwie magicznie!

18.01.2022Królewna Śnieżka nad jeziorem

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×