Filmy na Dzień Matki. Te filmy warto obejrzeć ze swoją mamą w dniu jej święta! Romantyczne, dramatyczne, zabawne

Dzień Matki to święto, podczas którego pospieszymy do naszych mam z kwiatami i życzeniami. Jak spędzić wspólnie czas? Można obejrzeć film! Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które warto zobaczyć w towarzystwie mamy!

Multimedia

Filmy o macierzyństwie

W historii kina powstało wiele produkcji, które opowiadają o macierzyństwie. To zarówno komedie, które w zabawny sposób przedstawiają wady i zalety posiadania dzieci, jak i dramaty opowiadające o nieskończonej miłości matki do dziecka, która niejednokrotnie wymaga olbrzymich poświęceń. Jeśli Wasze mamy lubią spędzać czas przed ekranem, przygotowaliśmy dla Was propozycje filmów, które warto wraz z nią zobaczyć właśnie w Dzień Matki!

Zobacz galerię

W naszym zestawieniu pojawiają się różne propozycje, by każdy z Was znalazł coś dla siebie. Jedną z nich jest dostępny na Netfliksie film "Mamusie bez synusiów". To wzruszająca, ale i zabawna analiza życia matek dorosłych dzieci.

Gdy zmagasz się z syndromem pustego gniazda, najtrudniejsze jest to, że dorosłe dzieci stają się coraz bardziej obce. W tym roku w Dzień Matki trzy wieloletnie przyjaciółki — Carol (Angela Bassett), Gillian (Patricia Arquette) i Helen (Felicity Huffman) — czują się zapomniane i odsunięte na boczny tor. Wyruszają więc do Nowego Jorku, aby odnowić kontakt ze swoimi dorosłymi synami i spędzić z nimi trochę czasu. Podczas podróży zauważają jednak, że nie tylko ich pociechy potrzebują zmiany. Nabierają też zupełnie innego spojrzenia na swoje relacje z dziećmi, przyjaciółmi, małżonkami, a przede wszystkim — odkrywają siebie na nowo - czytamy w opisie produkcji.

Kolejną naszą propozycją jest miniserial Netfliksa, który z pewnością jesteście w stanie obejrzeć z mamą w jeden dzień. Główną bohaterką "Sprzątaczki" jest Alex — samotna matka, która po odejściu od przemocowego partnera podejmuje się pracy jako sprzątaczka w cudzych mieszkaniach. Ledwo wiążąc koniec z końcem i z trudem unikając bezdomności, Alex chce zapewnić lepsze życie swojej córce, Maddy.

Dzień Matki to ich święto! Te tureckie aktorki są mamamiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pla

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×