fox

"Szpital New Amsterdam". Maraton wszystkich odcinków serialu na FOX! Odświeżcie sobie fabułę przed 5. sezonem!

Od czwartku 22 września, fani seriali medycznych będą mogli prześledzić losy bohaterów „Szpitala New Amsterdam”, kultowego tytułu oglądanego przez dziesiątki milionów widzów na całym świecie. Od poniedziałku do piątku, o 16:30 i 17:25 zostaną wyemitowane dwa odcinki z dotychczasowych sezonów serialu o zespole lekarzy z nowojorskiego szpitala.

22.09.2022Szpital New Amsterdam

"Szpital New Amsterdam". Do lekarzy Maxa Goodwina chciałby trafić każdy widz w chorobie. Czy na pewno serialowi bohaterowie są takimi profesjonalistami?

"Szpital New Amsterdam" to serial, w którym wielu widzów zakochało się już od pierwszego odcinka. Rzadko spotykane choroby i innowacyjne pomysły na ich leczenie to nie jedyne powody, dla których oglądamy tę propozycję. Charyzmatyczny Max Goodwin oraz jego nieprzeciętny zespół to lekarze, o których opiece marzyłby każdy. Czy są oni jednak aż tak idealni? Jest parę rzeczy, które można im zarzucić.

20.05.2022Szpital New Amsterdam

"Cała prawda o Pam". Renée Zellweger jako morderczyni z amerykańskich przedmieść. Serial oparty na prawdziwej historii w polskiej telewizji!

Nagłe zwroty akcji, trzymające w napięciu i pełne emocji śledztwo już od 25 kwietnia o 22:00 na kanale FOX. To wszystko za sprawą nowego serialu kryminalnego „Cała prawda o Pam”. W tytułowej roli widzowie zobaczą Renée Zellweger, która wciela się w postać morderczyni z amerykańskich przedmieść. Historia oparta jest na prawdziwych zdarzeniach.

21.04.2022Cała prawda o Pam

"Szpital New Amsterdam". Czy lekarze Maxa Goodwina mają coś wspólnego z bohaterami serialu "The Good Doctor"? Zobacz nasze zestawienie!

"Szpital New Amsterdam" może się pochwalić naprawdę dużym gronem fanów. Charyzmatyczny Max Goodwin oraz jego lekarze uwiedli serca widzów. Wielkim zainteresowaniem cieszy się również inny serial – "The Good Doctor". Czy bohaterowie obydwu historii są do siebie podobni? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w galerii.

29.10.2021Szpital New Amsterdam

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy" sezon 18. Kate Walsh pojawi się w nowym sezonie serialu! Czas na wielki powrót doktor Addison Montgomery! Aktorka po raz kolejny wraca do ekipy uwielbianych lekarzy

Kate Walsh młodym widzom kojarzy się głównie ze swoimi rolami w filmach i serialach Netflixa. Aktorka wystąpiła m.in. w „Trzynastu powodach”, „Emily w Paryżu”. Najwięksi fani serialu „Chirurdzy” znają ją przede wszystkim jako Addison Montgomery. Teraz znowu będą mogli zobaczyć ją w ekipie lekarzy!

14.09.2021Chirurdzy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×