galeria

Pokaz charytatywny „Gwiazdy Dzieciom”. Ruszyli na wybieg w szczytnym celu. Karol Strasburger, Izabela Trojanowska, Hanna Śleszyńska, Marta Wiśniewska, Iwona Węgrowska i inni

Grudzień to pracowity czas dla gwiazd, które angażują się w przedsięwzięcia pomagające innym. Jedną z corocznych imprez jest pokaz mody „Gwiazdy Dzieciom”, gromadzący wspomniane w Grodzisku Mazowieckim. Ruszają wówczas na wybieg dla podopiecznych OPS-u! Zobacz zdjęcia z tej szczytnej inicjatywy. Karol Strasburger zadał szyku w niecodziennym kurtko-śpiworze!

04.12.2022Pokaz charytatywny „Gwiazdy Dzieciom”

Tak wygląda syn Mariny i Wojtka Szczęsnego. Marina Łuczenko i 4-letni Liam zachwycili świat! Twarz dziecka pokazano podczas hymnu Polski

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są szczęśliwymi rodzicami 4-letniego Liama. Para dotychczas pilnie strzegła wizerunku dziecka, nie pokazując jego twarzy w mediach społecznościowych. To uległo zmianie z powodu trwającego „święta piłki nożnej”, jak nazywany jest mundial. Podczas hymnu pokazano twarz ich synka!

04.12.2022Gwiazdy

Choinki Jedynki 2022. Gwiazdy ruszyły do sztalug na pomoc innym! Viki Gabor, Ida Nowakowska z mężem i synkiem, Maciej Musiał, Michał Wiśniewski z córką Fabienne i inni

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, w którym ruszają wszystkie wyjątkowe inicjatywy mające na celu pomoc innym. Jedną z takich inicjatyw są „Choinki Jedynki”, które w 2022 r. odbywają się po raz 21. Nie zabrakło tam gwiazd! Zobacz, jak gwiazdy ruszyły do sztalug by namalować obrazy, które zostaną zlicytowane, a cały dochód przekazany dla najbardziej potrzebujących.

04.12.2022Choinki Jedynki 2022

„Sanatorium miłości”. Mariola z New Jersey w młodości wyglądała niczym gwiazda Hollywood! Zobacz wyjątkowe zdjęcia kuracjuszki 4. edycji! [TYLKO U NAS]

Mariola Baruk dała się poznać widzom za sprawą 4. edycji programu „Sanatorium miłości”. Jej przebojowa natura i zamiłowanie do sportów ekstremalnych z miejsca zapewniło jej miejsce w sercach widzów, którzy mocno jej kibicują nawet po zakończeniu programu! Kuracjuszka zgodziła się pokazać Czytelnikom Telemagazyn.pl jak wyglądała w czasach swojej młodości. Zdjęcia z jej rodzinnego archiwum robią wrażenie!

04.12.2022Sanatorium miłości

Tak wygląda mama Anny Kalczyńskiej! Halina Rowicka w wieku 70 lat zachwyca formą! Gwiazda kultowego serialu „Dom” ma siedmioro wnucząt!

Halina Rowicka to ceniona aktorka, której sławę i popularność przyniosła rola Ewy Talar z kultowego dziś serialu „Dom”. Mama Anny Kalczyńskiej dziś jest panią po 70-tce i skupia się na wychowywaniu wnucząt. Tych ma aż siedmioro! Być może to one sprawiają, że aktorka zachwyca formą i wcale nie wygląda na swój wiek! Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcia.

04.12.2022Dom

"Zranione ptaki". Tak wyglądały zaręczyny Leventa i Meryem. Wszystko zrujnował nalot policji i intrygi Melis! Publikujemy zdjęcia

Serial „Zranione ptaki” to niezłe zwroty akcji i skomplikowana intryga, której źródłem jest miłość. Tej bowiem w serialu nie brakuje, podobnie jak romantyzmu! Jednym z najbardziej wzruszających momentów były zaręczyny Meryem i Leventa. Wówczas fani serialu już mieli nadzieję, że odtąd będzie tylko dobrze! Niestety - piękne chwile zostały przerwane dramatycznym zwrotem akcji. Wróćmy jednak do tego i przypomnijmy sobie piękne sceny z serialu „Yaralı Kuşlar”!

04.12.2022Zranione ptaki

„Wspaniałe stulecie”. Tak dziś wygląda serialowa Firuze! Cansu Dere zachwyca z okładek magazynów!

Serial „Wspaniałe stulecie” to w Polsce prawdziwy fenomen, od którego zaczęła się moda na tureckie seriale. Okazało się bowiem, że produkcje znad Bosforu mają w Polsce liczne grono fanów! Jedną z postaci, która pojawiała się w tureckiej telenoweli była postać Firuze, w którą wcielała się Cansu Dere. Turecka aktorka zachwyca na najnowszych zdjęciach. Sprawdź galerię!

04.12.2022Wspaniałe stulecie

„Klan”. Aldona Orman na starych zdjęciach. Tak się zmieniała piękność z kultowej telenoweli! Przeżyła śmierć kliniczną, wcześnie straciła mamę i poznała gorzki smak miłości. Los jej nie oszczędzał!

Aldonę Orman kojarzą fani polskich seriali - występowała m.in. w takich produkcjach jak „Klan”, „Barwy szczęścia” czy „Na dobre i na złe”. Niestety, talent i uroda nie uchroniły jej przed bolesnymi ciosami, jakie zadał jej los. Jako młoda kobieta pożegnała matkę, zna smak miłosnego rozczarowania i przeżyła śmierć kliniczną. Nigdy jednak nie straciła pogody ducha. Zobacz, jak zmieniała się piękna aktorka na przestrzeni lat. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

03.12.2022Klan

„Królowe życia”. Dzieci uczestniczek programu. Córka Izabeli Macudzińskiej, syn Dagmary Kaźmierskiej, córka Alicji Pasierbińskiej i inni. Oni są „w czepku urodzeni”!

Program „Królowe życia” odniósł ogromny sukces w dużej mierze za sprawą występujących w nim uczestniczek. Każda z nich to mieniący się wszystkimi kolorami barwny ptak, który nie kryje umiłowania do luksusu, przepychu i osiągnięć współczesnej medycyny estetycznej. Oczkiem w głowie większości z nich nie są jednak torebki czy markowe ubrania, a ich dzieci! Wiele bohaterek hitu TTV to bowiem kochające mamy, które jak lwice bronią swoich młodych. Poznaj wszystkie „królowe”, które są matkami oraz ich piękne latorośle!

03.12.2022Królowe życia

„Ekstradycja”. Marek Kondrat na starych zdjęciach. Porzucił aktorstwo, ale widzowie wciąż go uwielbiają! Tak się zmieniał kultowy Adaś Miauczyński. Zobacz wyjątkowe zdjęcia!

Marek Kondrat zagrał w wielu filmach, tworząc kultowe dziś postacie - jak choćby Adasia Miauczyńskiego, którego nienadające się do cytowania teksty na stałe weszły do mowy potocznej. Jako aktor Kondrat debiutował w wieku zaledwie 11 lat. Dziś może pochwalić się imponującą filmografią, a ponad dekadę temu zdecydował o przejściu na filmową emeryturę. Zobacz, jak zmieniał się Marek Kondrat. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

03.12.2022Ekstradycja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×