Gdzie naprawdę znajdują się najbardziej znane miejscowości z seriali? Oto ulubione, polskie prowincje!

Polskie seriale nie portretują wyłącznie wielkich miast! Bardzo często na ekranie mamy okazję oglądać życie polskiej prowincji! W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze wsie z seriali. Gdzie naprawdę znajdują się Grabina, Wadlewo i inne kultowe miejscowości? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Najbardziej malownicze wsie w polskich serialach

Akcja większości polskich seriali toczy się w miastach, najczęściej w Warszawie, która pozwala ukazać blaski i cienie wielkomiejskiego życia. Nie jest to oczywiście reguła: "Ojciec Mateusz" rozwiązuje kryminalne zagadki w Sandomierzu, "Policjantki i policjanci" mają swój rewir we Wrocławiu, a "W rytmie serca" opowiada o wydarzeniach z Kazimierza Dolnego

Aleksandra Żebrowska pierwszy raz od porodu pojawiła się na ściance! Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę?Zobacz więcej

Część polskich seriali przenosi jednak swoich widzów na wieś. Niektóre z nich, jak "Plebania" czy "Blondynka", czynią z prowincji główne miejsce akcji, a inne, jak "M jak miłość" czy "Pierwsza miłość" przenoszą widzów na wieś tylko od czasu do czasu. Niemniej jednak wieś pozostaje ważnym miejscem akcji wielu popularnych produkcji.

W naszej galerii znajdziecie garść ciekawostek o najbardziej znanych serialowych wsiach, a także informację o tym, gdzie tak naprawdę znajdują się miejscowości znane z seriali. Sprawdźcie koniecznie!

Z wykształcenia jest weterynarzem, a debiutował w musicalu. Zobacz, jak się zmieniał!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×