"Gliniarze" odcinek 729. Więziona dziewczyna ucieka, lecz potrąca ją samochód. Detektywi na tropie winnego [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Gliniarze" odcinek 729. streszczenie. Z terenu ogródków działkowych ucieka więziona dziewczyna, lecz zostaje potrącona przez samochód i zapada w śpiączkę. Detektywi szukają winnego, a podejrzenia padają na jej chłopaka. W domu Irena zjawia się jej syn.

Multimedia

"Gliniarze" odcinek 729. we wtorek 4.10.2022 o godzinie 17:00 w telewizji Polsat!

Więzionej na terenie ogródków działkowych dziewczynie udaje się uciec, ale zostaje potrącona przez samochód i zapada w śpiączkę. Podejrzenia padają na jej byłego chłopaka, który nie mógł pogodzić się z jej odejściem. Poszukując sprawcy, detektywi odkrywają zaskakujące fakty z życia ofiary.

Serialowa Żaneta o występie w reality show i o tym czego szuka u partnera. Zobacz więcej

W domu Ireny niespodziewanie pojawia się jej syn, który jest narkomanem. Matka wielokrotnie wysyłała go na odwyk. Chłopak domaga się pieniędzy.

"Gliniarze" o czym jest serial?

Zobacz galerię

"Gliniarze" to niezwykle lubiany polski serial paradokumentalny o tematyce kryminalnej, emitowany od 29 sierpnia 2016 na antenie Polsatu. Opowiada o grupie detektywów, którzy za pomocą najnowszej technologii i własnych instynktów rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne. Oprócz pracy, często muszą zmagać się z problemami w życiu prywatnym i mocno buzującymi emocjami.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×