grażyna torbicka

Krystyna Loska i Henryk Loska - historia miłości. Poznając się nie podejrzewali, że los połączy ich wyjątkową miłością! Rozłączyła ich dopiero jego śmierć

Kiedy Krystyna Loska i Henryk Loska poznali się będąc dziećmi, w najśmielszych snach najpewniej nie podejrzewali, co im los szykuje. A szykował dla nich miłość, która połączyła ich na zawsze! Jednak, zanim w sercu zakiełkowało uczucie, los musiał spleść ich życiowe drogi kilkukrotnie. Poznaj wyjątkową historię miłości Krystyny Loski i Henryka Loski.

11.10.2022Krystyna Loska

"Kocham kino". Grażyna Torbicka zachwyciła na festiwalu w Kazimierzu! Nie widać różnicy między nią, a towarzyszącą jej o ponad 30 lat młodszą aktorką. "Piękna, wiecznie młoda"

Grażyna Torbicka była jednym z gości na festiwalu Dwa 2022 Brzegi odbywającym się w Kazimierzu. Prezenterka postanowiła pochwalić się fotografią z wydarzenia, na której pozuje z Marią Dębską. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad formą Grażyny Torbickiej, która w niczym nie odstaje od o ponad 30 lat młodszej aktorki!

06.08.2022Kocham kino

Festiwal Sztuki i Kina Dwa Brzegi 2022. Grażyna Torbicka zachwyciła w klasycznej stylizacji. Miłośników kina czeka osiem dni przyjemności i premier

W Kazimierzu wystartował Festiwal Sztuki i Kina Dwa Brzegi. Dla miłośników kina i kultury oznacza to, że czeka ich osiem dni premier filmowych oraz sporo innych atrakcji - wydarzeń muzycznych, warsztatów, panelach dyskusyjnych i spotkań z artystami. Zobacz, jak gwiazdy prezentowały się tego dnia!

31.07.2022Festiwal Sztuki i Kina Dwa Brzegi

"Kocham kino". Grażyna Torbicka po raz kolejny udowodniła, że jest synonimem elegancji! Przypominamy najpiękniejsze kreacje słynnej prezenterki

Grażyna Torbicka po raz kolejny pojawiła się na czerwonym dywanie z okazji tegorocznej gali wręczenia Orłów. Swoją wyjątkową kreacją słynna prezenterka skradła cały show i przypomniała, że nie bez powodu od lat jest uważana za ikonę stylu. Z tej okazji przypominamy najlepsze kreacje Grażyny Torbickiej. Która z nich jest najlepsza?

08.06.2022Kocham kino

"Bo we mnie jest seks". Maria Dębska błyszczała na premierze filmu o Kalinie Jędrusik. Kto jeszcze się pojawił? Grażyna Torbicka, Natalia Kukulska, Karolina Pajączkowska i inni

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Bo we mnie jest seks” z udziałem gwiazd. Prezentujemy zdjęcia z wydarzenia. Do regularnej dystrybucji film trafi 19 listopada, ale na pokazach przedpremierowych w całej Polsce będzie można go obejrzeć już tydzień wcześniej.

05.11.2021Bo we mnie jest seks

"Kocham kino". Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są szczęśliwym małżeństwem od 40 lat! Czym zajmuje się mąż dziennikarki? Jej adoratorem wcześniej był Adam Nawałka!

Grażyna Torbicka to jedna z ikon polskiej telewizji. Osoba, której chyba absolutnie nikomu przedstawiać nie trzeba. Dziennikarka od lat zajmuje się branżą filmową, nie szuka sztucznego poklasku, a skandale i skandaliki to kompletnie nie jej świat. Od 40 lat jest szczęśliwą mężatką, chociaż o jej względu zabiegało wielu! Sprawdźcie, kim jest mąż Grażyny Torbickiej, Adam Torbicki! Jak się poznali?

13.07.2021Kocham kino

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×