HBO Max - premiery w lutym 2023. Premiera dokumentu „Johnny Depp kontra Amber Heard"! Co jeszcze oglądać?

HBO Max zaprezentowało listę premier na luty 2023 roku. Bilbiotekę platformy wypełnią nowości filmowe, serialowe oraz poruszające propozycje dokumentalne jak „Mariupol: opowieści mieszkańców" czy wyczekiwany „Johnny Depp kontra Amber Heard".

Multimedia

Premiery HBO Max: luty 2023 rok

W lutym 2023 roku na HBO Max zadebiutują dwa dokumenty w tym historia zniszczenia ukraińskiego miasta Mariupol opowiedziana słowami ludzi, którzy w nim mieszkali. Mariupol jest symbolem tego, co stało się z Ukrainą. Było to nowoczesne europejskie miasto liczące 400 tys. mieszkańców. W ciągu dwóch miesięcy został zniszczone, a ukraińscy urzędnicy szacują, że zginęło ponad 20 tys. jego mieszkańców. Obraz opowiada historię od pierwszych chwil wojny po ostatnie dni oblężonej huty Azovstal i upadku miasta. Jest to opowieść o zbrodniach wojennych i cierpieniu. Mówi także o ludziach, którzy wykazali się niezwykłą odwagą i nieugiętym duchem.

Fani mają powody do radości. Hit giganta doczeka się 2. sezonu!Zobacz więcej

Drugim długo wyczekiwanym tytułem dokumentalnym jest „Johnny Depp kontra Amber Heard".

Dwuczęściowy dokument prezentuje wybuchowe dowody, intymne archiwa osobiste i pogłębione wywiady z członkami obydwu zespołów prawniczych. Bada sprawę o zniesławienie, która toczyła się przed brytyjskim sądem oraz złożoną kwestię przemocy domowej.

Zobacz, co jeszcze warto oglądać na HBO Max w lutym w galerii

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×