"Hell's Kitchen". Wojciech Amaro poprowadził pasierbicę do ołtarza. Zuzanna Amaro zniewala urodą!

Wojciech Modest Amaro to jeden z najpopularniejszych restauratorów w Polsce oraz gwiazda telewizji. Wszystko za sprawą programu "Hell's Kitchen", który tylko potwierdził, że Wojciech Amaro to prawdziwa marka. Słynny szef kuchni bardzo chroni swoją prywatność, jednak teraz zrobił wyjątek i pochwalił się swoją pasierbicą, Zuzanną, która właśnie wzięła ślub!

Multimedia

Wojciech Amaro poprowadził pasierbicę do ołtarza. Zuzanna Amaro zniewala urodą!

Wojciech Modest Amaro to postać, której przedstawiać raczej nie trzeba. To jeden z najsłynniejszych restauratorów w Polsce, a jego restauracja Atelier Amaro jako pierwsza w Polsce zdobyła prestiżową gwiazdkę Michelin. Następnie Wojciech Amaro podbił swoją popularność za sprawą programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia", którego kilka edycji miał przyjemność poprowadzić.

Wojciech Amaro raczej unika dzielenia się z opinią publiczną swoją prywatnością. Wiadomo, że Wojciech Amaro, z domu Basiura, w 2012 roku wziął ślub z Agnieszką Amaro i przyjął nazwisko żony. Para doczekała się dwóch synów: Nicolasa i Gabriela.

Helena Englert ma 22 lata. Zobaczcie, jak zmieniała się córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny! Zobacz więcej

Ponadto, Wojciech Amaro wychowuje też dwie córki z poprzedniego małżeństwa swojej żony, Karolinę i Zuzannę. Dziewczyny mają doskonały kontakt ze swoim ojczymem, co potwierdza fakt, iż Zuzanna Amaro poprosiła słynnego szefa kuchni, aby - jak na ojca przystało - poprowadził ją do ołtarza podczas ślubu!

Wydarzenie miało miejsce w weekend, a my przyznajemy, że Zuzanna Amaro wyglądała obłędnie! Zniewalała urodą!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    Zniewala to zaduze slowo

    17.06.2022 12:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×