hells kitchen

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Janusz Palikot gościem programu Polsatu. Opowie o... gotowaniu dla Aleksandra Kwaśniewskiego!

Kolejna odsłona kulinarnego show już dziś wieczorem w Polsacie! Gościem specjalnym challenge'u Janusz Palikot, a serwisu Krzysztof Ibisz. Do tego na sali zasiądą aktorzy popularnego serialu "Gliniarze", Bartosz Kwiatek z Polsat News, a także znane postaci ze świata muzyki i stand-upu. Nowy odcinek "Hell's Kitchen" dziś o godz. 20:00 w Polsacie.

19.10.2022Hell's Kitchen

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Wojciech Amaro otwiera nową restaurację? Wiadomo, jak będzie wyglądał cennik! "Nie będzie tanio"

Wojciech Modest Amaro jest jednym z najsłynniejszych restauratorów w naszym kraju. Niedawno wzbudził sporą sensację tym, że postanowił zamknąć swoje renomowane restauracje. Wygląda jednak na to, że jego rozbrat z gastronomią nie będzie trwał zbyt długo. Zamierza się on bowiem zaangażować się w kolejny kulinarny projekt. Pojawiły się już pierwsze informacje związane z cennikiem. Nie będzie on na każdą kieszeń.

06.10.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Zwycięzca 7. edycji jest już znany? Ich słowa nie budzą żadnych wątpliwości!

Najnowsza edycja "Hell's Kitchen" budzi wśród widzów ogromne emocje. Uczestnicy w pocie czoła starają się sprostać reżimowi Mateusza Gesslera w nadziei, że uda im się sięgnąć po główną nagrodę. Choć program jest dopiero na półmetku, to wiele wskazuje na to, że zwycięzca jest już znany! Tak przynajmniej twierdzą fani "Piekielnej kuchni", którzy niemal jednogłośnie wskazują swojego faworyta do zwycięstwa. Kto to taki?

05.10.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Nie tylko Osi Ugonoh i Julia Oleś. W programie swoich sił już wcześniej próbowali rozmaici celebryci. Pamiętacie ich wszystkich?

Najnowsza edycja "Hell's Kitchen" wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Spora w tym zasługa Osi Ugonoh i Julii Oleś, które miały już okazję zaistnieć w świecie show-biznesu. Przez to wielu telewidzów postrzega je bardziej jako celebrytki łaknące popularności, niż uczestniczki chcące zrobić karierę w zawodowej gastronomii. Warto jednak przypomnieć, że nie są one jedynymi "sławami", które miały okazje spróbować swoich sił w "Hell's Kitchen". Pamiętacie chociażby małą Anię z "Warsaw Shore"?

13.09.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" nie raz zszokowała telewidzów. Całujący Amaro, jedzenie wołowych penisów, latające śmietniki. Oto najlepsze momenty w historii programu!

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" po 6 latach ponownie powróciła na antenę telewizji Polsat. Format, który doczekał się już 7. edycji nie raz szokował telewidzów tym, co się w nim działo. Wojciech Amaro czule całujący się z uczestniczką, jedzenie wołowych penisów, czy latające nad głowami kosze na śmieci to tylko niektóre z momentów, które wywoływały u fanów programu skrajne emocje. Pamiętacie, co się kiedyś działo w "Piekielnej kuchni"?

04.09.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Miał być hit, wyszedł kit? Skrajne oceny widzów po 1. odcinku programu. "Powinni zmienić nazwę programu na Angel's Kitchen"

Za nami pierwszy odcinek 7. edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Program, który powrócił po 6 latach nieobecności, jeszcze przed środową emisją wzbudzał ogromne emocje wśród widzów. Jak ocenili oni jego pierwszy odcinek? Najbardziej dostało się nowemu szefowi - Mateuszowi Gesslerowi.

01.09.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×