History zamawia dwa nowe seriale historyczne! Będą tak dobre jak "Wikingowie"?

History Channel zamówił dwa nowe seriale historyczne “The Plague Year” i “The Donner Party". O czym będą te produkcje? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

History Channel produkuje głównie programy dokumentalne, ale w swoim dorobku ma także kilka produkcji fabularnych, przede wszystkim świetny serial "Wikingowie", który ma niestety zakończy się w tym roku. Amerykańska stacja ogłosiła jednak, że rozpoczyna prace na nowymi produkcjami.

Do sieci trafił zwiastun drugiej części finałowego sezonu! Co się wydarzy w ostatnich odcinkach?Zobacz więcej

Akcja serialu “The Plague Year” ma toczyć się w Londynie z 1665 roku. W mieście panowała wtedy niszczycielska epidemia dżumy. Wielu mieszkańców w pośpiechu uciekło ze stolicy, ci jednak, którzy zostali, musieli przystosować się do trudnych warunków. Jednym z twórców serialu będzie Michael Hirst, producent i scenarzysta, który wcześniej pracował m.in przy "Wikingach" i "Dynastii Tudorów".

Drugi serial, “The Donner Party", opowie o jednym z najbardziej dramatycznych wydarzeń w pionierskiej historii Ameryki. Grupa osadników chciała osiedlić się w Kalifornii. Niekorzystne warunki pogodowe sprawiły jednak, że musieli spędzić zimę w górach Sierra Nevada. Aby przeżyć w ekstremalnych warunkach, uczestnicy wyprawy dopuszczali się strasznych czynów, dochodziło nawet aktów kanibalizmu.

Na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery nowych seriali. Miejmy nadzieję, że nowe produkcje dorównają jakościom "Wikingom".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×