hit

30 lat Telewizji Polsat. Wielka Gala Jubileuszowa - zdjęcia. Olga Bołądź w ciąży, Małgorzata Socha jak księżniczka, Doda w bieli, debiut Wiktorii Gąsiewskiej i Jaspera Sołtysiewicza jako pary, Julia Wieniawa w objęciach Stefano Terrazzino

W środę 6 grudnia 2022 w gmachu Teatru Wielkiego w Warszawie zebrała się cała plejada artystów. Wszystko z powodu uroczystej Wielkiej Gali Jubileuszowej w trakcie której gwiazdy celebrowały 30 lat działalności Telewizji Polsat. Ta gala przejdzie do historii polskiego show-biznesu! Debiuty par i spotkania byłych partnerów, Olga Bołądź w ciąży, zjawiskowe kreacje - nie zabrakło niczego. Zobacz zdjęcia!

07.12.202230 lat Telewizji Polsat

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Wydała oświadczenie! „Patryk kłamał na temat prawdziwych okoliczności naszego rozstania”

Nie milkną echa po finale 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jedna z najbardziej popularnych i pozornie najlepiej dobranych par - Marta i Patryk - nieoczekiwanie się rozstała. Na kobietę wylała się lawina hejtu za jej słowa o planach na przyszłość. Uczestniczka programu postanowiła wydać oświadczenie, które rzuca zupełnie nowe światło na okoliczności rozpadu jej związku. W kierunku Patryka padły mocne słowa!

07.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Pokaz charytatywny „Gwiazdy Dzieciom”. Ruszyli na wybieg w szczytnym celu. Karol Strasburger, Izabela Trojanowska, Hanna Śleszyńska, Marta Wiśniewska, Iwona Węgrowska i inni

Grudzień to pracowity czas dla gwiazd, które angażują się w przedsięwzięcia pomagające innym. Jedną z corocznych imprez jest pokaz mody „Gwiazdy Dzieciom”, gromadzący wspomniane w Grodzisku Mazowieckim. Ruszają wówczas na wybieg dla podopiecznych OPS-u! Zobacz zdjęcia z tej szczytnej inicjatywy. Karol Strasburger zadał szyku w niecodziennym kurtko-śpiworze!

04.12.2022Pokaz charytatywny „Gwiazdy Dzieciom”

Tak wygląda syn Mariny i Wojtka Szczęsnego. Marina Łuczenko i 4-letni Liam zachwycili świat! Twarz dziecka pokazano podczas hymnu Polski

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są szczęśliwymi rodzicami 4-letniego Liama. Para dotychczas pilnie strzegła wizerunku dziecka, nie pokazując jego twarzy w mediach społecznościowych. To uległo zmianie z powodu trwającego „święta piłki nożnej”, jak nazywany jest mundial. Podczas hymnu pokazano twarz ich synka!

04.12.2022Gwiazdy

Choinki Jedynki 2022. Gwiazdy ruszyły do sztalug na pomoc innym! Viki Gabor, Ida Nowakowska z mężem i synkiem, Maciej Musiał, Michał Wiśniewski z córką Fabienne i inni

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, w którym ruszają wszystkie wyjątkowe inicjatywy mające na celu pomoc innym. Jedną z takich inicjatyw są „Choinki Jedynki”, które w 2022 r. odbywają się po raz 21. Nie zabrakło tam gwiazd! Zobacz, jak gwiazdy ruszyły do sztalug by namalować obrazy, które zostaną zlicytowane, a cały dochód przekazany dla najbardziej potrzebujących.

04.12.2022Choinki Jedynki 2022

„Miś”. Barbara Burska miała przed sobą świetlaną przyszłość. Wystąpiła w kultowych serialach i... zniknęła. Przekleństwem była jedna rola

„Miś”, „Czterdziestolatek”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „07 zgłoś się” - to zaledwie kilka tytułów, w których obsadzie pojawia się Barbara Burska. Aktorka miała przed sobą świetlaną przyszłość i otwarte drzwi do kariery. W pewnym momencie zniknęła z ekranów. Co się wydarzyło w życiu Barbary Burskiej?

01.12.2022Miś

Kim jest Paulina Nowicka, nowa żona Jakuba Rzeźniczaka? Próbowała swoich sił jako miss i pracowała dla klubu piłkarskiego

Jakub Rzeźniczak ma nową żonę - została nią Paulina Nowicka, z którą piłkarz zaręczył się w styczniu br., klękając przed nią w Nowym Jorku. Obrączki z kolei nałożyli w bajkowej scenerii Miami na Florydzie. Kim jest druga połówka Rzeźniczaka? Próbowała swoich sił jako modelka pracowała jako ekspertka ds. komunikacji dla klubu piłkarskiego... Dowiedz się więcej!

29.11.2022Jakub Rzeźniczak

„Totalne remonty Szelągowskiej” w Żukowie. Od najmłodszych lat poświęcała się dla rodzeństwa. Wraz z Dorotą Szelągowską sprawili jej gwiazdkę z nieba, zamieniając ruderę w azyl!

W 5. odcinku programu „Totalne remonty Szelągowskiej” mieliśmy okazję poznać panią Wiolę - niezwykle dzielną kobietę, która lata temu poświęciła się swojemu rodzeństwu. To za sprawą jej ciężkiej pracy wyszli na ludzi; mieli jedzenie i ubranie, ukończyli szkoły, założyli rodziny... Udało jej się zaoszczędzić na dom, jednak zawsze były ważniejsze w rodzinie wydatki, niż na jej azyl. Tak nie mogło być! Rodzeństwo z pomocą Doroty Szelągowskiej zafundowało najstarszej siostrze prawdziwą gwiazdę z nieba. Zobacz w galerii zdjęcia przed i po!

28.11.2022Totalne remonty Szelągowskiej

Z nenufarami w rękach rozkochał w sobie Polki. Tak Karol Strasburger wyglądał na początku kariery. Nadal ma w sobie to „coś”?

Karol Strasburger już od ponad 50 lat jest obecny na naszych ekranach jako aktor czy prezenter słynnej „Familiady”. Pamiętacie, jak wyglądały jego początki? Po roli w „Nocach i dniach" stał się bożyszczem kobiet i został okrzyknięty amantem polskiego kina. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak się zmieniał Karol Strasburger.

27.11.2022Familiada

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×