hit

„Pytanie na śniadanie”. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaręczyli się w Jordanii? Pierścionek na dłoni aktorki rozpętał burzę w sieci!

Jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu jest duet z „Pytania na śniadanie”, czyli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Para dopiero co wróciła z Jordanii, gdzie świętowali m.in. 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego. Zdaniem części internautów, para się zaręczyła a drobiazg, którym błysnęła w studio „Pytania na śniadanie” jest tego dowodem!

30.01.2023Pytanie na śniadanie

„Sanatorium miłości 5” odcinek 5. Józek podpadł Ewie na całej linii. Seniorka postawiła sprawę jasno! Asia i Zbigniew bez ogródek poruszyli temat seksu

W 5. odcinku „Sanatorium miłości 5” Marta Manowska zabrała kuracjuszy na wyprawę do zamku w Sobkowie. Seniorzy i seniorki spędzili noc w nowych pokojach, a niektórzy z nowymi współlokatorami. Kamery uchwyciły kolejny pocałunek Zdzisława i Uli a Józek chyba na dobre przekreślił swoje szanse u Ewy. A to dopiero połowa turnusu!

29.01.2023Sanatorium miłości

Tak w młodości wyglądała najbarwniejsza kuracjuszka „Sanatorium miłości 5”. Poznajecie? Stare zdjęcia Anity Nowickiej zachwycają!

Telemagazyn.pl już od kilku edycji pokazuje, jak w młodości wyglądali seniorzy i seniorki z programu „Sanatorium miłości”. Razem z kuracjuszami wertujemy ich rodzinne albumy i prezentujemy piękne zdjęcia sprzed lat. Tym razem możecie zobaczyć młodość jednej z najbarwniejszych kuracjuszek 5. edycji „Sanatorium miłości”.

29.01.2023Sanatorium miłości

Edyta Pazura skomentowała śmierć teściowej. Wbiła szpilę Dorocie Choteckiej? „Żałobę nie obchodzi się na Instagramie”

Edyta Pazura zabrała głos w sprawie śmierci teściowej. Żona Cezarego Pazury dosadnie wyraziła, co myśli o przeżywaniu żałoby na Instagramie. Wygląda na to, że informacja o śmierci pani Jadwigi Pazury miała nie przedostać się do wiadomości publicznej. O jej śmierci poinformowała natomiast Dorota Chotecka, czyli żona Radosława Pazury.

28.01.202313. posterunek

„Farma 2” odcinek 20. „Ruda” odpadła! Spełniło się życzenie „Młodej”. Ania i Gabryś żałują „ślubu”?

Za nami 20. odcinek 2. edycji programu „Farma”. Ania i Gabryś żałują „ślubu”? Nastroje na farmie są fatalne - Ania jest rozgoryczona zachowaniem „męża”. Ich humory przesłoniły jednak kontrowersyjne nominacje „Młodej”. „Ruda” rozpętała więc istne piekło, ale szybko zabrakło jej sił. Wówczas sprawa stanęła na ostrzu noża. Zobacz, co wydarzyło się w 20. odcinku „Farma 2”.

27.01.2023Farma

„Sanatorium miłości 5”. Tak wyglądał Józef z Wałbrzycha w młodości. Zawadiacki błysk w oku i wąs to jego znak rozpoznawczy! Publikujemy wyjątkowe zdjęcia [TYLKO U NAS]

Telewizja Polska emituje właśnie 5. sezon programu „Sanatorium miłości”, za którego sprawą widzowie poznali 12 energicznych kuracjuszy. Jednym z nich jest Józef z Wałbrzycha, który skupia na sobie uwagę wszystkich pań! Nic dziwnego - senior może pochwalić się sylwetką i kondycją, której pozazdrościć może mu młodszy nawet o połowę mężczyzna! Czy tak było od zawsze? Tylko dla Telemagazyn.pl senior zgodził się pokazać, jak wyglądał w młodości. Te zdjęcia to hit!

27.01.2023Sanatorium miłości

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×