"Idol". Ewelina Flinta dawniej była wielką gwiazdą! Jak dzisiaj wygląda wokalistka?

Ewelina Flinta była jedną z gwiazd pierwszej polskiej edycji programu "Idol". Jej hit "Żałuję" nuciła cała Polska - utwór był na szczytach radiowych listy przebojów. Znali ją chyba wszyscy! Jak po latach wygląda Ewelina Flinta? Sprawdźcie!

Multimedia

Ewelina Flinta dawniej była wielką gwiazdą! Jak dzisiaj wygląda wokalistka?

Ewelina Flinta brała udział w pierwszej polskiej edycji programu "Idol" w Polsacie. Zajęła 2. miejsce (wygrała Ala Janosz) i rozpoczęła swoją muzyczną karierę. Nagrywała teledyski, grała koncerty, wydała dwa albumy. Miała spore grono fanów i kilka przebojów na koncie.

Elżbieta Zapendowska ocenia Sarę James. "Ona ma niebywałą intuicję muzyczną"Zobacz więcej

Największym hitem wylansowanym przez Flintę była piosenka "Żałuję". Wokalistka nagrała jednak także m.in. duet z Łukaszem Zagrobelnym, promujący film "Nie kłam, kochanie". Ewelina Flinta wykonywała piosenki z gatunku pop-rock, nigdy raczej nie eksperymentowała z wyglądem. Jej znakiem rozpoznawczym były średniej długości rude włosy oraz hippisowski styl.

Od kilku lat było o niej nieco ciszej, ale ostatnio Ewelina powróciła z nową muzyką i nowym wizerunkiem! Jak wygląda dzisiaj Ewelina Flinta? Sprawdźcie!

Paulina Sykut-Jeżyna wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia z początków jej karieryZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×