Jeden ślub to za mało! Ci bohaterowie długo szukali szczęścia. Kto jest ślubnym rekordzistą?

Niektórzy bohaterowie polskich seriali długo nie mogli znaleźć właściwej osoby, z którą chcieliby spędzić życie. Czasami oznaczało to wiele ślubów i rozwodów. Oto postacie, które mają na koncie niejedno wesele! Czy wreszcie się ustatkują?

Multimedia

Ślubni rekordziści w polskich serialach

W serialach, które trwają wiele lat często zdarza się, że różne pary schodzą się i rozchodzą, biorą śluby i rozwody. Niektórzy mają na koncie dwa małżeństwa, ale nie przebiją tych, którzy brali ślub aż trzy razy!

Tak odejdzie Zuza? Smutny koniec postaciZobacz więcej

Dużo takich ślubnych rekordzistów mamy w serialu "M jak miłość" - serial trwa już 20 lat, więc w tym czasie kilku bohaterów decydowało się na kolejne małżeństwa, na przykład Marta (Dominika Ostałowska) czy Małgosia (Joanna Koroniewska) Mostowiak. Są też bohaterowie, którzy mają na swoim koncie także fikcyjne małżeństwa, które trwały krótko, ale jednak "liczą się" do listy małżonków tych bohaterów. Tak było w przypadku Pawła (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" czy Falkowicz (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe".

Barbara znajdzie w Magdzie spowiedniczkęZobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy kilku bohaterów polskich seriali, którzy są ślubnymi rekordzistami i brali ślub więcej niż dwa razy! Zobaczcie koniecznie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Edyta (gość)

  Norbert z M jak miłość to Mariusz Sabiniewicz nie Zaniewicz

  07.02.2021 10:17
 • dziecie (gość)

  hiej dziecie dziecię 😲 co dziecię 😲

  27.10.2020 06:33
 • Mjakmama (gość)

  Niektóre ślubu w polskich serialach podchodzą pod kazirodztwo, Małgosia w "M jak miłość " wychodzi za Michała, przyrodniego brata swojej siostry. To samo było w " Barwach szczęścia" Julka i jej mąż mają wspólną siostrę. Czy to jest legalne?

  02.09.2020 00:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×