joanna koroniewska

"Domówka u Dowborów". Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali swój dom w Hiszpanii. Bajeczne widoki robią wrażenie! Już nie wrócą do Polski?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najpopularniejszych, ale też najbardziej pozytywnych par w polskim show-biznesie. Od małżeństwa bije pozytywna energia i trudno nie docenić poczucia humoru tej dwójki. Jednak w ostatnim czasie Dowbor i Koroniewska podjęli ważną decyzję - wyjechali z Polski do Hiszpanii, gdzie kupili dom. Bajeczne widoki robią wrażenie!

19.07.2022Domówka u Dowborów

Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Gwiazdy i przyjaciele żegnają aktora. Cezary Pazura, Katarzyna Glinka, Joanna Koroniewska, Adrianna Biedrzyńska i inni

Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Aktor znany z ról w wielu kultowych polskich produkcjach, odszedł w niedzielę, w wieku 70 lat. Śmierć Kiersznowskiego poruszyła świat filmu. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo wpisów. Jak Cezary Pazura, Joanna Koroniewska, Ewa Ziętek, Adrianna Biedrzyńska i inni wspominają Krzysztofa Kiersznowskiego?

25.10.2021Barwy szczęścia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×