joanna opozda

Tak wyglądały suknie ślubne polskich gwiazd! Zobacz, w jakich kreacjach ślub brały Katarzyna Cichopek, Joanna Opozda, Małgorzata Rozenek i inne celebrytki. Która z nich jest najlepsza?

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu. Każda panna młoda chce tego dnia wyglądać najpiękniej. Sprawdziliśmy, w jakich kreacjach wystąpiły na swoich ślubach polskie celebrytki i partnerki znanych z show-biznesu mężczyzn. Niektóre poszły w klasykę, a inne postawiły na nieco ekstrawagancji! A jakie garnitury założyli panowie? Sprawdziliśmy!

06.08.2022Ranking

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda nie raz skradła show swoimi kreacjami! Oto najlepsze stylizacje pięknej aktorki

Joanna Opozda znana jest nie tylko za sprawą swoich aktorskich kreacji, czy burzliwego rozstania z Antonim Królikowskim, ale również dzięki swoim oryginalnym stylizacjom, którymi zachwyca za każdym razem, gdy pojawi się na czerwonym dywanie. Postanowiliśmy przypomnieć najlepsze kreacje pięknej aktorki, która przez wielu uważana jest z najlepiej ubierającą się gwiazdę w polskim show-biznesie!

06.08.2022Brigitte Bardot cudowna

Problem z rozwodem Opozdy i Królikowskiego? Ekspert nie pozostawia złudzeń. Jeszcze długo mogą być mężem i żoną

Choć Joanna Opozda i Antoni Królikowski postanowili się rozwieść już jakiś czas temu, to wiele wskazuje na to, że formalny koniec ich małżeństwa może szybko nie nastąpić. Według najnowszych medialnych doniesień, skłócona para w najgorszym razie może się spotkać w sądzie dopiero za półtora roku. Wiadomo, co mogłoby być tego przyczyną?

03.08.2022Brigitte Bardot Cudowna

Wszyscy partnerzy Joanny Opozdy. Z kim spotykała się aktorka przed małżeństwem z Antkiem Królikowskim? Na liście kandydatów starających się o jej względy nie brak głośnych nazwisk

Joanna Opozda od dłuższego czasu jest na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą medialnej afery, w której od tygodni uczestniczy wraz ze swoim mężem, Antkiem Królikowskim. Z kim się spotykała Joanna Opozda, zanim związała ze swoim wkrótce byłym małżonkiem? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszej galerii.

25.07.2022Brigitte Bardot cudowna

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ekspertka z programu skomentowała konflikt Opozdy i Królikowskiego. "Taka kobieta będzie miała ochotę się mścić"

Od kilku dni media żyją konfliktem, jaki wywiązał się między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim. Głos w tej sprawie zabierała już najbliższa rodzina, a także celebryci. Teraz postanowiła wypowiedzieć się na ten temat znana z roli eksperta w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Magdalena Chorzewska. Co takiego powiedziała psycholożka?

20.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Klan". Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma już dosyć konfliktu Antka z Joanną Opozdą? Mocno odpowiedziała Internautce! Przesadziła?

Polski show-biznes żyje właśnie konfliktem Joanny Opozdy z jej (jeszcze wciąż obecnym) mężem i ojcem dziecka, Antonim Królikowscy. Aktor i aktorka przerzucają się kolejnymi wzajemnymi oskarżeniami oraz screenami wiadomości, a Internauci mają pożywkę. Matce Antka, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej niezbyt się to podoba. Ostro odpowiedziała Internautce! Przesadziła?

19.07.2022Klan

Joanna Opozda w ostatniej chwili odwołała chrzest Vincenta i nie zaprosiła Królikowskich? Antoni Królikowski zabrał głos, a aktorka pokazała SMSy!

Konflikt między rozwodzącymi się małżonkami, Joanną Opozdą i Antonim Królikowskim ma niestety swój dalszy ciąg. Dzisiaj media obiegła wiadomość, że Antoni Królikowski oraz jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie zostali zaproszeni na chrzest Vincenta, który finalnie się nie odbył. Teraz głos w tej sprawie zabrali zarówno Antek Królikowski, jak i Joanna Opozda, z czego aktorka postanowiła pokazać SMSy! Jaka jest prawda?

16.07.2022Brigitte Bardot cudowna

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda pozbywa się pamiątek po ślubie z Antonim Królikowskim! Wystawiła na sprzedaż ślubne kreacje

Joanna Opozda ma za sobą nieciekawy czas - od momentu, gdy na jaw wyszła niewierność jej męża będąca wówczas w połogu aktorka wycofała się z życia publicznego. Jak sama jednak wyznała, nie mogła pozwolić sobie na zbyt długi urlop macierzyński, mając dziecko na utrzymaniu. Joanna Opozda zdecydowała się też definitywnie zamknąć za sobą etap małżeństwa i pozbyć pamiątek po tym dniu!

02.07.2022Brigitte Bardot cudowna

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×