Joanna Racewicz nie przypomina dawnej siebie. Przez lata zmieniła się nie do poznania!

Joanna Racewicz jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Od kilku lat Joanna Racewicz bryluje na przeróżnych imprezach, gdzie da się zauważyć, że przeszła ogromną metamorfozę! Twarz 49-letniej dziennikarki nie wygląda jak kilkanaście miesięcy temu. Zobaczcie, jak się zmieniła!

Multimedia

Joanna Racewicz nie przypomina dawnej siebie. Przez lata zmieniła się nie do poznania!

Joanna Racewicz to już marka, jeżeli chodzi o dziennikarstwo. Przez całe lata pracy w telewizji wyrobiła sobie nazwisko, a jej twarz zna zapewne większość Polaków. Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem przez długie lata Joanna Racewicz była twarzą „Panoramy”.

W 2006 roku Joanna Racewicz odeszła z TVP i związała się z telewizją TVN, gdzie w latach 2007–2010 prowadziła w programie „Dzień Dobry TVN” cykl „Dom otwarty”.

Gwiazdy błyszczały na gali! Publikujemy dużo zdjęćZobacz więcej

Można ją było także oglądać na TVN Style. Od stycznia 2011 do marca 2016 wróciła do TVP, gdzie znowu można było podziwiać ją w „Panoramie”. Od listopada 2019 roku Joanna Racewicz związana jest z telewizjami Polsat i Polsat News.

Od jakiegoś czasu Joanna Racewicz pojawia się na licznych imprezach, jednak obserwatorzy zauważyli, że 49-letnia dziennikarka wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilkanaście miesięcy temu! Nie przypomina dawnej siebie! W naszej galerii zobaczycie, jak na przestrzeni lat zmieniała się Joanna Racewicz!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Edysia (gość)

  Szkoda ze naturalna Pani Joanna gdzieś przepadła, cenie ja za profesjonalizm.

  08.01.2023 21:29
 • Indra (gość)

  Uważam, że to jest zwykłe hamstwo ze strony hejterów i tego typu działalność powinna być ścigania sądownie z urzędu. Co ich obchodzi kto ma jakie cycki i z czego to jejdecyzja Pani Racewicz a nie tych osób. Mogę się z tym nie zgadzać ale ale nie będę tej kobiety obrażał.

  (poprawka do poprzedniego mojego komentarza)

  24.09.2022 10:20
 • Indra (gość)

  Uważam, że to jest zwykłe hamstwo ze strony hejterów i tego typu działalność powinna być ścigania sądownie z urzędu. Co ich obchodzi kto ma jakie cyki i z czego to jej decyzja Pani Racewicz a nie tych osób. Mogę się z tym nie zgadzać ale ale nie będę tej kobiety obrażał.

  24.09.2022 10:18
 • Tomi (gość)

  Piękna,tylko pogratulować Pani Joasiu

  05.06.2022 20:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×