justyna hołubowicz

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Nowa relacja Justyny Hołubowicz rozkwita? Postanowiła wybrać się na urlop i nie jedzie tam sama!

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Od pewnego czasu Fani Justyny podejrzewają, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Jej ostatnia aktywność na Instagramie zdaje się to tylko potwierdzać.

22.01.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna Hołubowicz zakochana? Pochwaliła się zdjęciem z tajemniczym mężczyzną! To jej nowa miłość?

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety nie może ona zaliczyć swojej przygody z programem do udanych, gdyż jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Czyżby jednak teraz w życiu Justyny pojawił się ktoś wyjątkowy? Jej ostatnie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną daje wiele do myślenia!

27.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Przemysław Wereszczyński schudł 13 kilogramów! Krytyczne uwagi Justyny zmotywowały go do przemiany?

Chociaż program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” zakończył się kilka tygodni temu, to jego uczestnicy wciąż budzą emocje wśród widzów. Teraz na ustach wszystkich jest Przemysław Wereszczyński, który od czasu zdjęć do programu przeszedł sporą metamorfozę! Mężczyzna teraz zdradził, ile kilogramów udało mu się schudnąć i jak tego dokonał. Krytyczne uwagi Justyny zmotywowały go do przemiany?

16.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna Hołubowicz jest zakochana? Pochwaliła się kwiatami i mówi wprost: „Niespodziewana miłość”

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety nie może zaliczyć swojej przygody z programem do udanych, gdyż jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Czyżby jednak teraz w życiu Justyny pojawił się ktoś wyjątkowy? Jej ostatnie zdjęcie daje wiele do myślenia!

14.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna i Marta skonfrontowały się z Przemkiem i Patrykiem! Nie obyło się bez złośliwości!

Na antenie „Dzień Dobry TVN” doszło do dość zaskakującego spotkania uczestników programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Do studia w Warszawie przyjechały Marta Milkiewicz oraz Justyna Hołubowicz, które miały szansę skonfrontować się ze swoimi wkrótce byłymi mężami, Przemkiem Wereszczyńskim i Patrykiem Aniśko. Wygarnęli sobie wszystko na wizji?

11.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Wydała oświadczenie! „Patryk kłamał na temat prawdziwych okoliczności naszego rozstania”

Nie milkną echa po finale 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jedna z najbardziej popularnych i pozornie najlepiej dobranych par - Marta i Patryk - nieoczekiwanie się rozstała. Na kobietę wylała się lawina hejtu za jej słowa o planach na przyszłość. Uczestniczka programu postanowiła wydać oświadczenie, które rzuca zupełnie nowe światło na okoliczności rozpadu jej związku. W kierunku Patryka padły mocne słowa!

07.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Przemek spotkał się z Agnieszką Miezianko! Jest między nimi coś więcej? Fani nie mają wątpliwości: „Strzał w dziesiątkę!”

Przemek nie może zaliczyć swojej przygody z 8. edycją „Ślubu od pierwszego wejrzenia” do udanych. Jak się okazało w ostatnim odcinku show, jego programowa żona Justyna postanowiła zerwać z nim wszelkie kontakty. Wygląda jednak na to, że Przemkowi udało się właśnie nawiązać bardzo ciekawą znajomość. Spotkał się on bowiem z Agnieszką Miezianko - gwiazdą 7 edycji „ŚOPW”. Czyżby było między nimi coś więcej?

02.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” odcinek 14. Kolejna para postanowiła wziąć rozwód! Z kolei Maciej pochwalił się nową partnerką! Co się jeszcze wydarzyło?

Za nami ostatni, 14 odcinek 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym dowiedzieliśmy, że kolejna para tej edycji zdecydowała się wziąć rozwód! Spore zmiany zaszły również u Macieja, który obecnie cieszy się wspólnym życiem ze swoją nową ukochaną. Co się jeszcze wydarzyło u uczestników po zakończeniu ich udziału w ślubnym eksperymencie?

29.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Gdzie i kiedy oglądać 14. odcinek? Odcinek specjalny przyniesie odpowiedzi na pytania fanów? Finał wielu skonfundował!

Mylił się ten, kto sądził, że 13. odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” będzie jego ostatnim. Na Playerze wieczorem we wtorek 29 listopada br. pojawi się specjalny 14. odcinek, który być może dostarczy odpowiedzi na nurtujące fanów pytania. Tych bowiem nie brakuje po finale, który wielu widzów mocno skonfundował!

29.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna oceniła finał 9. edycji „Rolnik szuka żony”! Wbiła szpilę produkcji TVN? Dosadny komentarz uczestniczki

Za nami finał 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”, w której rekordowe 4 na 5 par znalazły miłość. Okazuje się, że ostatni odcinek randkowego show TVP wzbudził również zainteresowanie wśród uczestników konkurencyjnych programów. Justyna Hołubowicz z 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” postanowiła ocenić finał „Rolnik szuka żony 9”. Co takiego sądzi na temat produkcji TVP?

28.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna naśmiewa się z Marty? Ten komentarz mówi wszystko. Wcześniej Marcie za to samo oberwało się od Macieja

Choć sezon 8 edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już za nami, to wciąż nie milkną echa finałowego odcinka, w którym cała uwaga widzów była skupiona na kłótni Marty i Macieja. Do tematu postanowiła odnieść się inna z uczestniczek. Justyna w dosadnych słowach skomentowała zachowanie Marty, za które wcześniej krytykował ją Maciej. Jej komentarz mówi wszystko!

25.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta i Maciej odnieśli się do fali hejtu w sieci! Opinie widzów są bezlitosne! „Zero klasy jako mężczyzna”

Za nami finał 8. edycji programu TVN „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wszystko jest już jasne: wiadomo, kto pozostał w małżeństwie, a kto postanowił się rozstać. Nie obyło się bez zaskoczeń! Jak finał i ostateczne decyzje par oceniają widzowie? Niektórym mocno się oberwało za to, co pokazali w ostatnim odcinku!

23.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×