Katarzyna Cichopek to nie tylko Kinga Zduńska z "M jak miłość" Nie wierzycie? Zobaczcie te zdjęcia! Widzieliście już, jak wygląda w mundurze?

Katarzyna Cichopek dzięki roli w "M jak miłość" stała się wielką gwiazdą. Aktorka kojarzona jest głównie z postacią serialowej Kingi, ale na swoim koncie ma również inne role. W jakich produkcjach zagrała Katarzyna Cichopek?

Multimedia

"M jak miłość" - życiowa rola Katarzyny Cichopek

"M jak miłość" jest jednym z najdłużej nadawanych polskich seriali telewizyjnych. Pierwszy odcinek został wyemitowany już w 2000 roku. Serial cieszy się ogromną popularnością, o czym może świadczyć nagrodzenie Telekamerą „TeleTygodnia” w kategorii Serial w 2004, 2005 i 2006 roku. Natomiast w 2007 roku jego twórcy odebrali Złotą Telekamerę, a w 2013 roku Platynową Telekamerę.

Niekwestionowaną gwiazdą "M jak miłość" jest Katarzyna Cichopek, która od lat wciela się w rolę Kingi Zduńskiej. Za sprawą tej aktorskiej kreacji, aktorka zdobyła sławę, która zaowocowała m.in. udziałem i późniejszym zwycięstwem 2. edycji "Tańca z gwiazdami".

17 lat temu zachwycała na parkiecie. Przypominamy, jak wyglądała jej droga na szczytZobacz więcej

Inne role Katarzyny Cichopek

Sukces jaki aktorka osiągnęła za sprawą roli Kingi Zduńskiej sprawił, że inne kreacje aktorki zostały nieco przyćmione. A warto tutaj zaznaczyć, że w filmografii Katarzyny Cichopek jest kilka naprawdę ciekawych pozycji. Patrząc na niektóre z nich, można odnieść wrażenie, że aktorka może poczuwać pociąg do policyjnego munduru.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie w jakich serialach występowała Katarzyna Cichopek:

Zobacz galerię

Tak dziś wyglądają bohaterowie „Daleko od noszy”. Ich postacie bawiły miliony widzów! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • W (gość)

    Bo to jest tani kur....wiszon.

    08.10.2022 15:16
  • Sten (gość)

    Wygląda jak tani k***iszon.

    07.10.2022 23:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×