Katarzyna Skrzynecka zabrała córki na ściankę, a w sieci rozpętała się burza! Aktorka odpowiedziała na przytyk internauty

Katarzyna Skrzynecka na pokazie mody Deni Cler brylowała z córkami - Alikią Ilią i Paulą. To nie pierwszy raz, gdy dumna aktorka pochwaliła się pociechami, ale jeden z internautów postanowił teraz jej to wytknąć.

Multimedia

Katarzyna Skrzynecka skrytykowana za brylowanie z córkami na ściance

Katarzyna Skrzynecka jest mamą dwóch córek. Alikia Ilia jest owocem związku aktorki oraz mistrza Polski i Europy w fitnessie, Marcina Łopuckiego. Była jurorka programu „Twoja twarz brzmi znajomo” jest macochą dla córki swojego męża z poprzedniego związku, Pauli Łopuckiej.

Aktorka w towarzystwie pociech wybrała się ostatnio na pokaz marki Deni Cler.

Babski wieczór z córkami uważamy za cudownie udany i pełen elegancji. (...) Moja młodsza nastolatka po raz pierwszy w życiu mogła podziwiać prawdziwy pokaz mody razem z mamą i siostrą. Młode damy zachwycone - napisała na Instagramie aktorka.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się córkami! Alikia Ilia Łopucka jest coraz bardziej podobna do mamy!Zobacz więcej

Kasia Skrzynecka dumnie pozowała do zdjęć z córkami, ale ich „babski wieczór” został przez jednego z internautów skrytykowany. „Fan” zarzucił aktorce, że już „wprowadza córki na salony”, ale Skrzynecka nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi. Oto, jak odpowiedziała na przytyk:

Salon mamy i w domu. A premiery w teatrze lub ładne wernisaże to zawsze przyjemne, interesujące i rozwijające okoliczności. A ponad wszystko - szczęśliwy rodzinny czas RAZEM - odpisała aktorka.

Co o tym sądzisz? Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Skrzynecka pozowała do zdjęć z bliskimi na branżowym wydarzeniu. Wcześniej, aktorka pojawiła się z mężem i córkami na premierze spektaklu „Prezent urodzinowy”.

Zobacz, jak wyglądają córki Katarzyny Skrzyneckiej w galerii

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×