"Kenan i Kel". Nie żyje raper Coolio. Był autorem takich hitów jak "Gangsta's Paradise" i "Fantastic Voyage"

Smutne wieści zza Oceanu. Jak informuje "New York Times", w wieku 59 lat zmarł raper Coolio. Artis Leon Ivey Jr., bo tak naprawdę miał na imię amerykański muzyk, był autorem takich hitów, jak "Gangsta's Paradise" i "Fantastic Voyage". Próbował swoich sił jako aktor, a jego utwór "Aw, Here It Goes!" został użyty w popularnym serialu "Kenan i Kel".

Multimedia

Nie żyje raper Coolio. Artis Leon Ivey Jr. miał 59 lat

Zza Oceanu nadeszły w nocy smutne wieści. Jak donosi "New York Times", za którym informację podaje Pudelek, w wieku 59 lat zmarł raper Coolio. Muzyk był autorem takich hitów, jak "Gangsta's Paradise" i "Fantastic Voyage". Z pierwszych informacji, które trafiły do mediów wynika, że znaleziono go nieprzytomnego w łazience w domu przyjaciela. Trwa śledztwo, które nie wyklucza na ten moment udziału osób trzecich. Menadżer artysty, Jarez Posey, jak podają media, twierdzi, że przyczyną miał być atak serca. Coolio zmarł około godz. 20 czasu wschodnioamerykańskiego (ok. godz. 2 w nocy w czwartek polskiego czasu).

Jego odejście zasmuciło wielu. Znana jest data pogrzebu Franciszka PieczkiZobacz więcej

Nie żyje raper Coolio. Miał 59 lat

Artis Leon Ivey Jr., bo tak naprawdę miał na imię amerykański muzyk, urodził się w 1963 roku w Los Angeles. W swojej karierze wydał osiem albumów studyjnych. Przełom nastąpił w 1995 roku, gdy do rozgłośni radiowych trafił singiel "Gangsta's Paradise".

Raper próbował swoich sił także jako aktor. Jego utwór "Aw, Here It Goes!", był użyty w niegdyś cieszącym się sporą popularnością serialu "Kenan i Kel". Artis Leon Ivey Jr. był ojcem szóstki dzieci. Od czasu rozwodu z Josefą Salinas, który nastąpił cztery lata po ślubie (1996 r. - przyp. red.) stronił od mediów, strzegąc swojego życia prywatnego.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×