kerem bürsin

Cagri Citanak i Melisa Asli Pamuk przeżyli chwile grozy. Ich bliscy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! „Moja matka tam była!”

Trzęsienie ziemi, jakie przeszło przez Turcję, pogrążyło cały kraj w żałobie. Setki zmarłych i tysiące ofiar są dziś opłakiwane przez jeszcze liczniejszą grupę, a cały świat mobilizuje się, aby pomóc dotkniętym klęską regionom. Wśród dotkniętych klęską żywiołową osób są także znane polskim fanom tureckie gwiazdy, Cagri Citanak i Melisa Asli Pamuk.

07.02.2023Zapukaj do moich drzwi

Hande Erçel i Kerem Bürsin, Özge Yağız, Gökberk Demirci i inni. Oto najpiękniejsze pary w tureckim show-biznesie. Zobaczcie ich romantyczne zdjęcia!

Święto zakochanych celebruje się co prawda raz w roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wspomnieć najpiękniejsze pary w tureckim show-biznesie. Gwiazdy tureckich seriali chętnie dzielą się miłością w mediach społecznościowych! Hande Erçel i Kerem Bürsin, Özge Yağız, Gökberk Demirci - oni nie są wyjątkiem! Przedstawiamy najpiękniejsze pary tureckiego show-biznesu - zobaczcie ich romantyczne zdjęcia!

21.10.2022Ranking

"Zapukaj do moich drzwi". Kerem Bürsin pokazał babcię i siostrę! Tak wyglądał, gdy miał około czterech lat. Fani pieją z zachwytu nad rodziną tureckiego gwiazdora

Kerem Bürsin jest polskim fanom doskonale znany za sprawą serialu "Zapukaj do moich drzwi". Wcielający się w Serkana Bolata w tureckiej telenoweli aktor jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem. Jednak to nie on, a jego babcia i siostra wywołała w mediach społecznościowych tureckiego przystojniaka prawdziwe poruszenie!

06.10.2022Zapukaj do moich drzwi

"Zapukaj do moich drzwi" świętuje jubileusz. Serkan oświadczy się Edzie. Będzie ślub! Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 138-141? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Zapukaj do moich drzwi" ma już dwa lata! Jeden z największych serialowych hitów w historii tureckiej telewizji, od listopada ub. r. jest emitowany w Polsce. Co czeka Edę i Serkana w nowych odcinkach? Bolat chce założyć rodzinę! Serkan postanawia oświadczyć się Edzie. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

08.07.2022Zapukaj do moich drzwi

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×