kevin sam w domu

„Kevin sam w domu" stał się jednym z symboli świąt. W tym roku także nie zabraknie go w telewizji. Kiedy oglądać ulubiony świąteczny film Polaków?

Oglądanie amerykańskiej komedii „Kevin sam w domu" stało się w wielu polskich domach świątecznym rytuałem. Przygody ośmiolatka, który broni swojego domu przed złodziejami, nadal śmieszą do łez, choć wielu z nas widziało je już wiele razy. Także i w tym roku w wigilijny wieczór Kevin będzie nam towarzyszył. Kiedy zobaczyć w telewizji najpopularniejszy świąteczny film?

22.12.2022Kevin sam w domu

„Kevin sam w domu” nie tylko w TV. Kultowy świąteczny film będzie można obejrzeć o dowolnej porze dzięki Disney+!

„Kevin sam w domu” to film, bez którego Polacy nie wyobrażają sobie Świąt Bożego Narodzenia. Nic dziwnego! Jednak nie zawsze emisja wspomnianego obrazu pozwala na wspólny, rodzinny seans. Platforma Disney+ znalazła rozwiązanie na ten problem. Gigant na początku grudnia doda ten tytuł do swojej biblioteki! Od kiedy będzie można oglądać „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” na Diesney+?

30.11.2022Kevin sam w domu

Program TV na 24.12.2021. "Kevin sam w domu", "Zniewolona" w Wigilię. Co obejrzeć w piątek, 24 grudnia w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv - Wigilia 2021. Co obejrzeć w Wigilię w telewizji? Najciekawsze i najważniejsze pozycje programowe publikujemy w tekście i galerii. 24 grudnia 2021 roku w telewizji wielkie kolędowanie. Będą też świąteczne filmy m.in. "Kevin sam w domu" i "Listy do M." oraz wielki powrót serialu "Zniewolona". Zobacz nasz program TV na Wigilię - piątek, 24.12.2021!

24.12.2021Program TV

Święta w telewizji. Jakie bajki i filmy familijne będzie można oglądać w Wigilię i dwa dni świąt? Wśród propozycji "Kevin sam w domu". Świąteczne propozycje dla dzieci

Zastawiasz się, co obejrzeć w telewizji w te święta wraz z całą rodziną? Jakie bajki i filmy familijne będzie można zobaczyć? Okazuje się, że tradycyjnie i w tym roku wśród propozycji nie zabraknie Kevina. W programie TV pojawią się też inne filmy animowane i familijne. To świąteczne propozycje dla całych rodzin!

21.12.2021Program tv

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×