Kim jest Paulina Nowicka, nowa żona Jakuba Rzeźniczaka? Próbowała swoich sił jako miss i pracowała dla klubu piłkarskiego

Jakub Rzeźniczak ma nową żonę - została nią Paulina Nowicka, z którą piłkarz zaręczył się w styczniu br., klękając przed nią w Nowym Jorku. Obrączki z kolei nałożyli w bajkowej scenerii Miami na Florydzie. Kim jest druga połówka Rzeźniczaka? Próbowała swoich sił jako modelka pracowała jako ekspertka ds. komunikacji dla klubu piłkarskiego... Dowiedz się więcej!

Multimedia

Kim jest Paulina Nowicka? To ją pojął za żonę Jakub Rzeźniczak!

Jakub Rzeźniczak to urodzony 26 października 1986 r. polski piłkarz, występujący na pozycji obrońcy w polskim klubie Wisła Płock. W mediach pojawiał się za sprawą burzliwego życia uczuciowego - w 2016 r. wziął ślub z Edytą Zając, z którą rozwiódł się w 2020 r., a następnie związał z Eweliną Taraszkiewicz, z którą doczekał się córki. Związek nie przetrwał próby czasu, a on sam zaczął spotykać się z Magdaleną Stępień, która urodziła mu syna Oliwiera. Wówczas nie byli już parą, a chłopczyk w wieku nieco ponad roku zmarł po długiej walce z chorobą.

Jakub Rzeźniczak wspomina swojego zmarłego synka. Jego wyznanie chwyta za serceZobacz więcej

Rzeźniczak w sierpniu 2021 r. potwierdził swój związek z Pauliną Nowicką, której oświadczył się, a 28 listopada br. przysięgał miłość, wierność i uczciwość małżeńską w Miami na Florydzie.

Kim jest Paulina Nowicka, żona Jakuba Rzeźniczaka

Jak donoszą media, Paulina Nowicka z wykształcenia jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie studiowała resocjalizację. W 2016 r. próbowała swoich sił jako modelka, startując w konkursie Wielkopolska Miss 2016. Pracowała również jako specjalistka ds. komunikacji dla klubu piłkarskiego Stal Rzeszów.

Na profilu w mediach społecznościowych Rzeźniczak, de domo Nowickiej, nie brakuje zdjęć z ukochanym oraz ujęć z podróży.

Tak wygląda Paulina Nowicka. To nowa żona Jakuba Rzeźniczaka!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Dobry kogut ale kij ma dwa końce

    19.12.2022 16:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×